Проблем с Адсенс

krasimir_770

New Member
Здравейте,

След като наптрупах някой друго евро и въведох ПИН кода си в моят профил в адсенсе, дойде време да направя и настойката за изплащане. Избрах изплащане с Уестърн Юнион, но в полето където пише да изпиша името на бенефициента точно както е посочено по горе постоянно ми дава грешка и не ме пуска да продължа напред? Кажете ми какво точно да попълня в това поле, че ще се побъркам! Ето и скрийншот
adsense.jpg

Моля за съвет
 
От: Проблем с Адсенс

Точно на латиница го пиша! Пробвах какво ли не - Име и презиме горе, Фамилия доло, и обратното и всички възможни комбинации. При всеки път едното от двете полета светва в червено и пише " изпишете името на бенефициента и т.н." Какво им става на тия Гугъл? Някой имал ли е такъв проблем!??
 
От: Проблем с Адсенс

Само име и фамилия, тука беше малко особено и излизаше обратно
после има проблеми с преводите. Само име и фамилия би трябвало да си получиш парите, поне така пише по банките
 
От: Проблем с Адсенс

Горе трябва да ти е името а долу фамилията.
Ако не стане пиши долу фамиля презиме или фамилия/презиме
Аз вече забравих това как съм го попълвал
 
От: Проблем с Адсенс

На компютъра от работа стана, иначе снощи пробвах какви ли не комбинации! Благодаря на всички за отговорите!
 
От: Проблем с Адсенс

Дано не съм прав, но е много вероятно да ти затворят акаунта, тъй като сайта ти е насочен за залози, прогнози и такива работи. А правилата им го забраняват. Поне преди година беше така. Пиши ако изплатят парите.
 

Горе