Проблем с Вход, Регистрация, Изход...

Ivan_Zankov

New Member
Здравейте,

Инсталирах си OpenCart 1.5.6.4 на localhost, също така след това го преместих на хостинга на един приятел, защото си мислех, че грешката може да е от XAMPP, но ови и на хостинга се появи същият проблем, а той е следният. При влизане във формата за регистрация, всичко протича чудесно, докато не дойде момента да натиснем бутона РЕГИСТРИРАЙ. Започва да зарежда и изведнъж спира и си стои бял екран. Давам на Refresh и нищо. Когато върна Back със стрелката се оказва, че регистрацията е направена. Същото се получава при вход в магазина, въвеждам си e-mail и password и когато натисна ВЛЕЗ, отново екрана става бял и си остава така, по същият начин е и при натискане на ИЗХОД. Някой да има някакви идеи?
 
От: Проблем с Вход, Регистрация, Изход...

Пробвах с боб и кафе - не стана. Кристалната топка, обаче ми показа, че в ерорлога е скрит ключа от бараката ...
 
От: Проблем с Вход, Регистрация, Изход...

Ако другите неща свързани с четене и запис в базата данни са наред, значи сте прецакали конкретно логин системата с някоя модификация дето сте слагали. Иначе ако ти се случи бавен достъп до MySQL, пробвай да я достъпваш с 127.0.0.1 вместо localhost
 
От: Проблем с Вход, Регистрация, Изход...

Така без да знам какво се е записало в еррор лога ми прилича на проблем с предварително изплют изход, преди изпращането на хедъра за пренасочване, към съответната страница. Това може да обясни защо записва регистрацията, но не пренасочва и дава бял екран, ако визуализирането на грешки е забранено като опция. Провери за следното изречение в еррор лога "Warning: Cannot modify header information - headers already sent by " ...
 
От: Проблем с Вход, Регистрация, Изход...

Оправих го, като преинсталирах всичко. Вместо да търся грешката реших, че ще е по - добре да преинсталирам OpenCart.
 

Горе