Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

soulravager

Active Member
Dear My name,

We have made several attempts to contact you regarding your PayPal acount. According to our records, you have not yet added the funds necessary to bring your balance to at least zero.

At this time, we are reviewing your account for potential referral to a collection agency. This action could result in your PayPal account being locked.

This is our final attempt to contact you. You must add funds to your account and bring the balance to at least zero immediately.

To add funds to your account:
1. Log in to your PayPal account.
2. Click "Restore Your Balance".
3. Follow the instructions to transfer funds to your PayPal account.
You can add funds using a check or money order. Make your check or money order payable to PayPal, and send it to:
PayPal
P.O. Box 45950
Omaha, NE 68145-0950

Please include the email address associated with your PayPal account in the memo area and allow 10 business days for the funds to be posted to your PayPal account.

If payment is not received within 10 days, additional collection remedies may be used to bring this account current.

Thanks,

PayPal


Тези сериозно ли ще пратят debt collecting agencies за едни въшливи 85 Евро ? Остават ми 7 дни от тези 10 бизнесс дни които са ми дали да върна парите... Прати ми ги един човек за ключове за една игра , дадох му ключовете и педераса отвори диспют и го спечели... Аз вече имам друг Пейпал акаунт който си го ползвам, но ме притеснява да не земат да не направят нещо....
 
От: Проблем с ПЕйпал

Възможно е да. И за по малко пари.

на тия неща се гледат сериозно не заради сумата (малка или голяма), а заради принципа и предпазването на потреблението на мрежата и покупкопродажбата от затъване в големи акота

Може да пробваш де, да се правиш на ударен. И да видиш кво ще стане. В затвора няма да влезеш :)
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal

Въпроса е че аз бях измамен ;) И отсъдиха диспюта в негова полза... И дали найстина ще се обадят на данъчно събирателни фирми или там както се водят ...
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal

Мен ми е интересно от данъчното какви мерки могат да предприемат,изобщо дали има установена процедура при постъпили оплаквания от този вид...
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

ако си попълниш сметката само от страх да не ти го затаковат - значи си един от милионите евро-роботчета и си заслужаваш набутването с 58 евро :D

пич - днес някакви виртуални заплахи - утре мутри ще дойдат - ми ти всеки път ли ще се предаваш без бой бе? погледни реално на нещата!

ти представител на средната класа ли си? тогава помни че СРЕДНАТА КЛАСА е тази, която винаги успява да намаже малко келепир, когато ВИСШАТА класа почва да ебе НИЗШАТА!
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

На мен пък ми блокираха частично акаунта преди много време (limited account - мога само да получавам пари) и още не са го отблокирали (даже от една афилиейт програма, която бях забравил ми прати някакви пари там и сега и тях не мога да си взема).

Неслучайно съм сложил в подписа си това:

Преди да решите да се регистрирате в PayPal - потърсете в Google за "paypal sucks"! Системата им за защита от измами се използва за извършване на измами! Освен това блокират акаунти без сериозни причини.

Забелязах, че основният анти-PayPal сайт не работи:
http://paypalsucks.com/
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Нене не става въпрос за лимитването на акаунт..
Имам 2 акаунта втория го направих преди 4 месеца като ме скамнаха...
Втория акаунт ми го лимитнаха преди 3-4 дни и ми искаха Tracking Numbers И аз им пратих едно малко гневно писмо в което им обяснявам че "I offer Digital Services and Goods to my services thus I can't provide proof of delivery but none of the orders was disputed so I don't see why you limited my account ? " И ми го ънблокнаха.....
Просто защото от хората с които съм правил бизнес знам че преди са имали акаунти с по -1000 -500 -1500 $ И не са им правили проблем ... Един имаше -1200 и го посетиха и му зеха парите + глоба около 150$.... А един за 30 евро дойдоха... Така че незнам какво точно ще направя.... Приемам идей

Знам че Пейпал са шибани Fucktards попринцип ползвам Moneybookers + Paypal, но някой от клиентите ми нямат Moneybookers...
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

аз не разбирам .. ама това са твои пари как могат да ти ги задържат ?
те са си твои не им ги искаш на заем ?
неможе ли да се пратят писма
до еврото да им набият глоба както праснаха на оня с уиндоуса
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Нене един Датчанин ми прати пари за Виртуален Предмет(Ключ за една игра) И веднага като му го доставих той отвори Диспют и Пейпал отсъди в негова полза... Добре бе как може ПЕйпал да са такива идиоти ? Как ще ми отвори Диспют за Unathorized Charge точно 10 минути след като ми е платил не е логично просто.... Не могат ли да направят връзката че ако найстина ми е било платено от чужд акаунт няма как реалния собственик да реагира и да получи СМС ако има СМС известяване да стигне до компютър да си влезе в Пейпала и да отвори диспют....
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Затова почти винаги си ползвам Мъни буукурса... Само със стари клиенти ползвам Пейпал откакто стана това с този пед***** преди 3-4 месеца
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Попринцип докато не се опариш един-два пъти няма как да разбереш,че ПП всъщност е изключително рискована система - в повечето случай когато продаваш почти винаги си преебан.Арабите и индийците не спят - лъжат наред затова избягвайте такива примамливи сделки за бърза печалба.

Тея примери където ги даде в България ли се е случило това ?? (Съмнявам се нашите лешпери да се занимават за едни 80 лева,но щом е за лапане кой знае...)
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

В други страни...
АНглия/Дания/Швеция/Норвегия
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Чудя се сега какво да правя още не съм решил..
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Аз бих ги оставил ги да се оправят както знаят. Ако толкова пък нещо се закучи и ме издирват ще си платя. Но така доброволно - НЕ! :)
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

как точно бяха пратени парите, нали има 3 опции като пращаш, коя от трите беше маркирана в твоя случай ?
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Беше ги пратил като Services мисля че... или Гоодс
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

ами разликата е голяма, на services не уважават диспути(уж), а на goods, ако не представиш товарителница с тракинг номер от куриер - гориш ...

за това "unauthorized access", много си бързал да приключиш транзакцията ... трябваше да изчакаш 2-3 дена ...

p.s. освен да го прецакаш като пишеш на съпорта в играта - обясни им случая, дай снимки от PP case-a, дай копие от мейла, с който си пратил ключа и цитиран самия ключ и се пробвай да ти дадат друг ключ на същата стойност или на част от нея ...
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

ами разликата е голяма, на services не уважават диспути(уж), а на goods, ако не представиш товарителница с тракинг номер от куриер - гориш ...

за това "unauthorized access", много си бързал да приключиш транзакцията ... трябваше да изчакаш 2-3 дена ...
Той кликна на Unathorized action веднага след като му дадаох Ключовете
Играта не предлага това...
 
От: Проблем с Пейпал | PayPal - загубен Диспут

Във пейпал има опция , ако някои ти плати с баланс от кредитна карта , а не пейпал баланс , след като ти изпрати парите може да му зададе refund и да си върно парите обратно. Преди година и нещо един пич ми купи темплейт за интерфейс за $500 и след час , два , си даде refund , и транзакцията както со беше complete , стана с статус reversed.

Предлагам ти да си платиш на пейпал . За да могат да върнат парите на човека . Случват се такива работи ... преди да си му продал предметите , трябваше да се замислиш дали наистина тези неща струват 80 евра ... и дали клиента би ги купил реално за толкова...
 

Горе