Проблем с ФБ Картинки от Онлайн Магазин

mantaman

Well-Known Member
На един онлайн магазин на ЗенКарт съм сложил лайк бутон на всеки продукт - Проблема е че като някой кликне на него и публикува - На неговата страница не се появява коректната картинка а произволна случайно хваната от картинките на сайта - Има ли начин да публикува точно картинката на самия продукт
 
От: Проблем с ФБ Картинки от Онлайн Магазин

Има протокол OpenGraph (може да прочетеш малко повечко тук - https://developers.facebook.com/docs/concepts/opengraph/ ) който решава ТОЧНО този проблем. Т.е. когато се шерва се казва - текста, заглавието и коя картинка да се покаже в полето.

Просто намери за ЗенКарт плъгин или как да го настроиш по-лесно.
 
От: Проблем с ФБ Картинки от Онлайн Магазин

Имам същия проблем но с друга система, имам всички нужни тагове а показва изображението произволно или не показва изобщо . Може проблема да е в фейсбук
На един онлайн магазин на ЗенКарт съм сложил лайк бутон на всеки продукт - Проблема е че като някой кликне на него и публикува - На неговата страница не се появява коректната картинка а произволна случайно хваната от картинките на сайта - Има ли начин да публикува точно картинката на самия продукт
 
От: От: Проблем с ФБ Картинки от Онлайн Магазин

Имам същия проблем но с друга система, имам всички нужни тагове а показва изображението произволно или не показва изобщо . Може проблема да е в фейсбук

Дай да го видим. Защото ако проблема беше в тях - целия интернет щеше да се оплаква.

PS: FBK да не ти е ICN :p
 
От: От: От: Проблем с ФБ Картинки от Онлайн Магазин

Проблема при мен се оказа друг ползвах аддтхис не директно лике бутон и от там е бил проблема
 

Горе