Проблем с блога ми?

Stoyan97

New Member
Имам голям проблем използвам системата на golchev и като добавя категории излиза празна място в дясно ето вижте демо stankov-bg.info там дето пише Категории в дясно
 
От: Проблем с блога ми?

А според теб ние откъде ше знаем каква е тая система?
 
От: Проблем с блога ми?

Ем те се добавят от админ панела ще дам ако искате файловете news.php :) newreview.php :)
 
От: Проблем с блога ми?

Скрий това нещо, ако някой злонамерен човек види това ... :X
edit1: търси нещо за файлове от типа на cats.php, categories.php. щом ги има на няколко места категориите или инклудва файл, в който се генерира html кода на категориите или не владее OOP и нa всяка отделна страница пуска заявки, обработва данните и т.н.
edit2: определено не владее OOP ...
edit3: да помагаш на тийн, който се мисли за безсмъртен, е грешка, а може би на 13-14 годишен да се опитваш да помагаш е доста по-голяма грешка ...
 
Последно редактирано:
От: Проблем с блога ми?

Откъде да знаем как да го оправиш? Потърси автора на системата или си сложи WordPress. Баси, не разбирам защо всеки средностатистически 14-годишен трябва да преоткрива топлата вода и да си мисли, че е много оборотен като ползва тъпо измислени CMS-и, разработени от съученици.
 
От: Проблем с блога ми?

аз бих ти казал да мигрираш да се хвнаеш и да мигрираш блога в следващите няколко часа на нещо популярно като wordpress докато не е станал голям иначе ще тие трудно и в бъдеще

къстъм скирптове се ползват ако си си ги писал, можеш да си ги оправяш сам или имаш дълогосрочна подръжжка от автора иначе в бъдеще само проблеми...
 

Горе