Проблем с блог на опенкарт

pgplamen

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Имам проблеми с Blog manager инсталиран на opencart 1.5.4.1. Проблема се появява след пускане на СЕО модула. Търся човек да премахне проблема. Предполагам е нещо с пренаписването на адресите.
 
От: Проблем с блог на опенкарт

а ся де, а грешка не вади ли? ерор лог няма ли?
 
От: Проблем с блог на опенкарт

Ами да ти кажа честно в лога не съм гледал. Просто пише "Тази страница не съществува" Предполагам е от пренаписването на url адресите.
 
Re: От: Проблем с блог на опенкарт

Да повдигна търсенето на човек да пусне блога.

Предлагам ти да се свържеш с автора на темата, защото ще намериш някой и той доста ще се лута докато намери логиката и организацията на сайта, за да види, защо не запалва блога. Ако нещо удариш на камък пиши пак да видим какво може да помогнем. Нещо ми се струва, че не се харесват двете, но като цяло няма защо да прецаква блога, освен ако блога не е настроен преди да се пусне този SEO модул. ;)
 
От: Проблем с блог на опенкарт

Щом е решен поне напиши с 2-3 думи как. След време някой друг може да срещне същия проблем и тази тема да му е от полза.
 
Re: От: Проблем с блог на опенкарт

Щом е решен поне напиши с 2-3 думи как. След време някой друг може да срещне същия проблем и тази тема да му е от полза.

Да, как решен, защото видях личното ти, но тъкмо видях, че си отговорил тук и спрях да ти връщам лично. ;) Чакай да позная - настройка на блога или нова тема. :)
 
От: Проблем с блог на опенкарт

Ами проблема се реши от колега от форума трябва да му потърся името защото му имам скайпа. Оказа се съвсем лесно решението във Seo Paladin имало common page добавя се пътя на блога и работата заспа. Паладин го ползвам от 1 ден до сега бях със Seo pro при него ги няма тези неща и блога си върви. Със Seo mega pack го имаше същия проблем предполагам че и там има някъде за добавяне на страници но не съм сигурен. Благодаря на колегата за решението на проблема.
 

Горе