Проблем с вграден микрофон на лаптоп Acer

webstil

Well-Known Member
Абе знам, че тук не му е мястото, ама се чудя къде да попитам, а и ви чувствам вече близки :D Пък и доста хора са имали подобен проблем, така че има не малко търсени в гугъл. Вчера пробвах да си говоря с лаптопа по скайп, преди нямаше проблем, ама сега нещо не става. Давам от това там високоговорителче, долу до часовника десен бутон и Recording device , изобщо не ми показва да имам микрофон. Викам брех, дръпнах драйвери Realtek за моя windows 7x64, появи се микрофона, ама пак не работи. После изтрих реалтек и автоматично имам някакви ауто-ъпдейти си се ъпдейтна и го открива микрофона, ама пак не работи. И така слагам около 10 версии Реалтек по 10 пъти сигурно, после пак ги трия и чакам да се ъпдейтне. И резултата е един и същ и с Реалтек и без него, отчета микрофона ама нещо не работи. Като съм прегледал всички възможни опции за звук и микрофон, за страничен шуп и не знам си кво още. Навсякъде е пуснато и на хартия трябва да работи, ама иначе не. И се чудя може ли отя вграден микрофон да се е счупил някак и къде точно се намира? И какво да правя изобщо, идеи? УТре ще ходя да си купя отделен сигурно, да тествам и с него.
 

Горе