Проблем с видео карта

ks0lo

Member
Значи имам някакъв проблем с видео картата след преинсталация на windows компютъра тръгва, но след като инсталирам драйверите за видеото забива след направения рестарт или екрана става на квадрати и размазани цветове. Пробвах с най-старите който имам от диска и най-новите и все същото. Та на някой случвало ли му се е или трябва да сменям видеото ?
картата е Gigabyte Radeon X1300 Pro
 
От: Проблем с видео карта

Да след първата преинсталация почистих целия компютър, но е на същото положение.
 
От: Проблем с видео карта

http://desmond.imageshack.us/Himg367/scaled.php?server=367&filename=windowsta9.jpg&res=landing Нещо ей такова ли е ? Ако е това, може да се оправи само по 1 начин. Махаш радиатора и перката от видео картата, завиваш елементите с фолио, и слагаш във фурната на 250 градуса към 10 минути - абсолютно сериозно :) Имай предвид че може и да не се оправи, и дори да се оправи може пак да се покаже същия проблем. Но преди да пробваш това се увери, че наистина не може да се направи нищо, остави този метод за накрая :)
 
От: Проблем с видео карта

При мен излизаше черен екран преди 3 месеца, заради това, че картата бе пълна с прах и прегряваше. Следях температурата с CPUID HWMonitor. Пуснех ли приложение, което изисква повече ресурси, температурата на картата стигаше до 130 градуса и се появяваше черен екран.
 
От: Проблем с видео карта

пич виж има една перка на видеокартата дето трябва да бръмчи ако не се чува значи е заминало от пренагорещяване и тряя ново
 
От: Проблем с видео карта

евала цс терористче ама малко мозък ти тряа
как без перка ще баца картата нали ще прегрее бре
мислене му е майката а не само да стреляш куките
 
От: Проблем с видео карта

евала цс терористче ама малко мозък ти тряа
как без перка ще баца картата нали ще прегрее бре
мислене му е майката а не само да стреляш куките

Честно не знам някой тука да е бил по досаден и некомпетентен от тебе. И да се е изказвал по неподготвен.
Не знам тъп ли си, или на тъп се правиш. Ама май наистина си много тъп. И няма изгледи да поумнееш.
Спри да сереш в темите на хората с безумните си мнения.
 
От: Проблем с видео карта

оправих я имаше изтекъл кондензатор може да се затваря темата :p
 

Горе