Проблем с визуализацията на Google Chrome

Martin3s

Member
Здравейте,
от скоро пуснах един нов сайт, но ми съобщиха, че със гугъл хром не се вижда добре (някой неща се препокриват/застъпват). Имате ли идея как да го оправя. При мозилата и IE всичко е ок.
Предварително благодаря.
Успех.
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Пусни страницата през хтмл валидатора и оправи които можеш грешки.

Щом има разлики в лейаута м/у ФФ и Хром - значи има нещо генерално оакано.
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Благодаря, справих се с проблема. Сега обаче се сблъсках с друг. Когато влизам във сайта с www (www.saita.com), ми излиза Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p1r22498/public_html/wp-config.php:1) ...
А когато си влизам без www (saita.com) всичко си е ок.
Някакви идеи?
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Не влизай с www. :)

Сложи един редирект 301 в .htaccess файла от www.domain.com към domain.com

Код:
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^my-domain\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://my-domain.com/$1 [R=301,L]
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Благодаря, оправих го направо от к.панела. Първоначалния проблем с визуализацията се появи пак (тоя път обаче не мога да оправя грешките) Не знам в момента как се вижда с Г.Хром, но с интернет експлорера е отвратително. Пускам и самия сайт да видите за какво става дума. "Силистра Днес"
Благодаря.
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Със Safari 5.0.3 също има проблеми.
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Google Chrome има един чудесен инструмент - Inspect Element, използвай го да следиш за грешки. В случая просто премести таблиците с банерите в div class="banner".
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Проблема е в самата тема, понеже сложих оригиналния вариант на темата, без добавени джаджи и модификации, а визуално резултата отново беше същия. Има ли вариант да се оправи, без да сменям темата ?
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Имам същия проблем и до колкото разбрах просто е от самата версия на браузера.Очакват се ъпдейти :).
 
От: Проблем с визуализацията на Google Chrome

Ако ви покажа какви грешки ми показва W3C валидатора дали ще можете да ми помогнете ?
 

Горе