Проблем с джаджа на WordPress

charka

Member
Здравейте уебмастери, имам странен проблем с една джаджа на Уърдпрес. Става дума за Kopa Flexslider. Това е джаджата която върти най-четените теми в горната част на началната страница. Темата, която съм инсталирал е Forcefull. Проблемът е, че в момента в полето където трябва да се местят новините няма новини. От известно време не бях писал новини и мислех, че може би от това е проблема, но сега постнах нова и настроих джаджата да върти последни новини, обаче полето пак стои празно :( . От какво може да идва проблемът според вас .
Благодаря предварително !
Става дума за сайта в подписа ми, ако искате можете да видите за кое поле става дума, пише Горещи новини
 
От: Проблем с джаджа на WordPress

Ами не, просто му казах да върти рандом статии, да не би да се бъркаш със тънката линия на която вървят заглавия, понеже аз говоря за голямото черно поле над нея. На него попринцип има съкратени статии които се сменят на около 3 секунди, а изведнъж изчеезнаха
 
От: Проблем с джаджа на WordPress

Пичове, много странно, сега пробвах да си отворя сайта от друг компютър и се вижда слайдъра. Явно моя лаптоп не ми харесва сайта и не показва статиите на джаджата :D
 
От: Проблем с джаджа на WordPress

Пичове, много странно, сега пробвах да си отворя сайта от друг компютър и се вижда слайдъра. Явно моя лаптоп не ми харесва сайта и не показва статиите на джаджата :D

Да нямаш някоя добавка на браузъра, която да го смята за реклама?
 
От: Проблем с джаджа на WordPress

Да нямаш някоя добавка на браузъра, която да го смята за реклама?

Никога не съм инсталирал такава :( , има ли вариант да се е домъкнала сама някакси и как мога да проверя
 
От: Проблем с джаджа на WordPress

Никога не съм инсталирал такава :( , има ли вариант да се е домъкнала сама някакси и как мога да проверя

Не, просто исках да се уверя, че нямаш.
Изчисти кеша, cookies, всичко и пробвай тогава.
 

Горе