Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

hitman346

New Member
Здравейте !
Значи преди 2 месеца станах partner
в You Tube. Така направих си акаунт в PayPal и още от първия
месец You Tube ми пратиха около $200 и следователно за
да мога да получа тез пари ми трябва кредитна или / дебитна
карта. Изкараха ми Visa Virtu карта от МКВ Unionnank (на
името на майка ми) . Картите са 2, едната e Visa еlectron а
другата виртуалната и доколкото разбрах трябвало да въведа
данните на виртуалната карта. До тука всичко ок обаче така и
не успях да регистрирам картата. Пробвах няколко пъти и
всеки път я отказваше.

"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

След доста четене в интернет разбрах че е можело да има
несъответствие в данните, които въвеждам. Направих нов акаунт
този път с името на майка ми(понеже картата е на нейното
име) , но уви пак същия проблем. Помислих си, че
проблема може да е при адреса. Пробвах още няколко пъти и
след има няма 2-3 часа получавам съобщение, че
картата, която се опитвам да регистрирам е блокирана и повече
немога да я ползвам. Помолих ги да я отблокират, но бяха
категорични, че ми трябва нова карта. Така преди седмица
ходих отново до банката за да ми изкарат нова карта. Днес си
флязох в профила в сайта на Unionbank и виждам, че новата
карта е със статус активна. Ходих в банката, за да ги питам
относно последователността на адреса , за това как трябва да
се напише, защото ако не се лъжа точно затова немога да
регистрирам проклетата карта. Би трябвало да има някакво
несъответствие с адреса който въвеждам аз с тази в системата
на банката. Питам една от служителките , обясних и проблема,
и познайте какво , младо момиче не е чувала за "такъв сайт" PayPal, а от
години работи в банката WTF :shock: ? Така излязох ядосан и сега
нямам никаква представа какво да направя, а и не искам да
прецакам и новата карта и всичко отново да се повтори. В
момента парите,които получих са в стария ми акаунт на моето
име, но вече няма за какво да го ползвам, и си мислех та ако
по някакъв начин успея да регистрирам картата тез пари ще
ги изпратя на акаунта, което е с името на майка ми.
Вярно ли е, че Paypal поставят лимит на акаунта ти
ако пращаш голяма сума пари ??....моля дайте някакъв съвет
,защото незнам вече , какво да правя , как да
действам ... :(
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Здравей,

По въпроса, който си задал не мога да се включа с компетентен отговор, но били споделил как стана партнер в You Tube? В друга държава ли си? Защото знам, че за БГ не може още ...
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

А имаш ли пари в картата ? Пейпал взима 2-3 евро , не помня точно колкова беше и после ти ги връща. При описанието на транзакцията ще има един код за потвърждение.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Благодаря, че отговорихте !
@Abi От БГ съм и да точно така You Tube все още нямат support за БГ, станах partner с компанията TGN , при тях няма значение от коя държава си.
@soyo Да това го знам, че ти пращат код , имам 5 лв. Дали да добавя още 10-тина лева ? Btw това ми е адреса ул. Захари Стоянов 6 , доколкото знам трябва с латински букви да се напише, ама така и не стана..
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Отиди пак до банката и разпитай, ако другите служители са по-запоснати с "Пей-Пал". До колкото си спомням, те трябва да ти дадът един 3-4 цифрен код, който го използваш при регистрирането на акаунта си в "Пей-Пал". Мисля, че ти взимаха 3 от картата и ти ги поставяха в "Пей-Пал" акаунта. Това го правят за да се уверят, че си ит!
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Имах почти идентичен случай като твоя. Трябваше ми дебитна карта за онлайн поръчки чрез Пейпал. Отидох в социете женерал експрес банк да си изкарам дебитна и служителките ми препоръчаха VISA VPAY - специална дебитна карта за онлайн пазаруване(картата е имала незнам си какви кодове за защита на парите) и се почна. Като получих картата след многократни опити за регистрация в Пейпал се оказа, че просто Paypal не работи с такива карти. И на мен ми изкара абсолютно същото съобщение като на теб. Както в твоят случай и аз се ядосах много, върнах картата обратно на банката и хванах пътя към ДСК. Изкарах си Виза електрон, като сложих 15лв. вътре + няколко лева такса за издаване.До ден днешен не съм имал проблеми с тази карта на ДСК, регистрацията мина успешно от първият път и като цяло съм много доволен. Ако се откажеш от сегашната ти дебитна карта, просто ме послушай и си изкарай дебитна - ВИЗА ЕЛЕКТРОН от ДСК(подчертавам) и няма да си имаш никакви проблеми. Успех!
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Момчета регистрирах я картата , вчера пак ходих в банката и се
оказа, че тези 5 лв са били в Visa Electron, а не във
виртуалната, която аз се опитвам да регистрирам. Epic fail !
значи и предишната карта е отишла напразно и не е било
свързано с адреса, но както и да е регистрирах я днеска и ще
чакам 4-цифрения код от Paypal. Благодаря за отговорите и на
всички включили се в темата :)
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Радвам се че си успял, моята карта е от ЦКБ и нямам проблем.

Имам проблем с кода, не мога да го подновя. Искат ми отговора на двъ въпроса и винаги излизат грешни. Има ли друг начин да създам нов код. Страх ме е да ровичкам повече да не ме блокират , а спешно трябва да купя лиценз с тези пари от тази акаунт. Ще се радвам някои да сподели какво бих могла да направя.

ето това ми излиза




How to reset your PayPal password


Dear .......,

To get back into your PayPal account, you'll need to create a new password.




It's easy:
1.Click the link below to open a secure browser window.
2.Confirm that you're the owner of the account, and then follow the instructions.

Reset your password now




Link not working? Copy and paste the one below into your browser:



https
If you didn't ask us for help with your password, let us know right away. Reporting it is important because it helps us prevent fraudsters from stealing your information.

Yours sincerely,
PayPal


когато кликна на Reset your password now ми излизат два тайни въпроса. Поне дест пъти отговиТЕ не искат да ми ги приемат за верни.

Има ли някакъв друг начин , ако някои знае да ме насочи. Предварително балгодаря!
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Здравейте. Искам да попитам хората, които са се регистрирали в PayPal с карта на ЦКБ от къде са взели кода на картата за да го въведат в PayPal?
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Ще ти излезне в онлайн банкирането на 3-4 чед след като са хванали пътя парите от картата ти.

Ако нямаш банкиране - отиди на 5тия ден и си искаш да ти дадат извлеченията за изминалите дни...
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Ще ти излезне в онлайн банкирането на 3-4 чед след като са хванали пътя парите от картата ти.

Ако нямаш банкиране - отиди на 5тия ден и си искаш да ти дадат извлеченията за изминалите дни...


Значи отнема няколко дни за да могат парите да бъдат вкарани в картата. Искам да те попитам тъй като аз си направих акаунт в пайпал и въведох данните от дебитната ми карта, адреса ми и т.н после се опитах да добавя картата си за да получа 4-цифрения код за да потвърдя, че картата е моя, влязох в профилът си (преди това го потвърдих по имейл за да го активират) и натиснах "Link and confirm my debit or credit card" свържи и потвърди моята деб. или кред карта и ми излезна това - /The Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your card at a later time. We apologize for this inconvenience./ къде сбърках и дали въобще грешката е моя?

Благодаря предварително!
 
От: От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Значи отнема няколко дни за да могат парите да бъдат вкарани в картата. Искам да те попитам тъй като аз си направих акаунт в пайпал и въведох данните от дебитната ми карта, адреса ми и т.н после се опитах да добавя картата си за да получа 4-цифрения код за да потвърдя, че картата е моя, влязох в профилът си (преди това го потвърдих по имейл за да го активират) и натиснах "Link and confirm my debit or credit card" свържи и потвърди моята деб. или кред карта и ми излезна това - /The Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your card at a later time. We apologize for this inconvenience./ къде сбърках и дали въобще грешката е моя?

Благодаря предварително!

Опитай след известно време.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

И аз така си мислех...
Благодаря за вниманието ти!
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Когато вкараш пари на каса ти се явяват моментално.

Когато искаш да си добавиш карта в пейпал те теглят 1.5 евро и после ти ги връщат. Обаче явно не ги теглят веднага, защото това нещо отнема 3-4 дни, цялата операция. Явно пускат съобщение на банката да блокира 1.5 евро и това виждаш ти. След 3-4 дни ПейПайл реално си изискват парите, те биват преведени и ти получаваш кода в месечното си извлечение (кода, който трябва да въведеш). Не въвеждай нищо друго освет този код когато го получиш, защото могат да блокират картата ти и да не можеш да я ползваш с ПейПал дори да рег. друг акаунт. Описано е как изглежда кода.

След като потвърдиш картата си в ПейПал ти връщат тези пари като наличност в профила и можеш да си ги ползваш за нещо...
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в PayPal

Здравейте. Искам да попитам хората, които са се регистрирали в PayPal с карта на ЦКБ от къде са взели кода на картата за да го въведат в PayPal?

Номера на картата, го пише на самата карта, а кода за потвърждение на собствеността на картата излиза в банката.
Ако имаш интернет банкиране, можеш да го видиш там.
Ако нямаш интернет банкиране, отиваш в банката и ги караш да ти изкарат разписка за транзакциите, които са правени с твоята карта. По принцип ти го принтират веднага, само им казваш за какъв период от време искаш - примерно 2 месеца назад. Измежду плащанията които си правил с картата откриваш това за PayPal - 1.50EUR е. При мен кода изглеждаше така:
PP*1662CODE
В PayPal реално се въвежда 1662.

Информацията която ти давам е актуална. Последната карта, която регистрирах беше декември месец.
 

Горе