Проблем с изображенията в gmail

radeff

Member
Здравейте,

не съм сигурен дали пускам темата на правилното място, затова моля да ме извините предварително. Та, проблемът е следният, gmail не ми показва никакви изображения в писмата. Някой ако се е сблъсквал с подобно нещо или знае някакво решение, моля за помощ...
 
От: Проблем с изображенията в gmail

Често имейлите с картинки ги приема като спам, а и е нормално да не ги показва, има си надпис "Покажи изображенията".
И откъде ги пращаш и задал ли си правилен хедър за имейла?
Здравейте,

не съм сигурен дали пускам темата на правилното място, затова моля да ме извините предварително. Та, проблемът е следният, gmail не ми показва никакви изображения в писмата. Някой ако се е сблъсквал с подобно нещо или знае някакво решение, моля за помощ...
 
От: Проблем с изображенията в gmail

Избираш си от настройките " Външното съдържание (например изображения), изпратено от доверени податели, да се показва винаги"

А за да стане доверен подателя, еднократно на писмото в което не се виждат картинки да натиснеш линка отгоре" Винаги да се показват изображенията от.." след това ако получиш писмо от същия имейл, изображенията ще са винаги видими.
 
От: Проблем с изображенията в gmail

И на мен не ми ги показва, трябва да кликна "Покажи изображенията" линка над писмото, за да ги видя.
 
От: Проблем с изображенията в gmail

Има ли някакъв начин просто да се показват винаги, че така е досадно?

*до signboard

така са ми настройките, дори за Chrome другата опция е забранена.
 
От: Проблем с изображенията в gmail

Има някакъв проблем напоследък. Не е от настройките.
 

Горе