Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

pgechev

New Member
Случи ми се нещо много странно!

Вече няколко месеца подред си взимам смешната сума от adsense през WU превод, но днес ми отказаха да ми дадът парите под предлог, че били от Google и това било съмнително. Изключително странното беше, че същия този човек работещ в същото това чейдж бюро ми обработваше WU преводите. Отказа ми с мотива, че имало нещо съмнително! Попитах как така друг път няма проблем, а сега има. Отговора беше, че той никога не бил приемал такъв превод - е да ама аз в това бюро съм ходил основно при този човек и реално само това бюро съм ползвал до момента!
 
От: Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

Подай оплакване и отиди в някоя банка.
 
От: Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

Чейндж бюрото да не е само едно. В повечето няма да имаш проблеми, стига да работят с WU
 
Re: От: Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

Подай оплакване и отиди в някоя банка.

И на мен ми се е случвало такова нещо - на кого може да се подаде оплакване?
 
От: Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

Ами предполагам, че на самите Уестърн Юниън. Не би трябвало да ти отказват изплащане с подобни оправдания. Намери им сайта и телефона за България и им се обади, като им разкажеш подробно случая и кой е точно дилърът който е отказал да си свърши работата.
 
От: Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

Вчера се загледах, че във OMV-тата има WU
 
От: Проблем с изплащане на adsense приходи през WU

Ако от WU научат какви ги вършат техните подизпълнители вероятно ще ги отрежат и даже ще ги съдят.

В повечето градове има повече от едно място, където има подизпълнители на Western Union.

Най-добрата банка за Western Union (получаване)

Вижте например офисите на Кеш Експрес Сървис ЕООД.

Също така и няколко български банки предлагат получаване на пари чрез Western Union: Експресбанк, ОББ, Пощенска банка, ЦКБ.

Предполагам, че е добре да ползвате услугите на небанка (подизпълнител на WU, който не е банка), защото баките ви взимат личната карта и я сканират преди да ви я върнат. После кой знае какво правят с копието (легално или нелегално).
 

Горе