Проблем с изпращането на мейли

ghost

Member
Здравейте, имам проблем с изпращането на мейли, значи изпращам периодично мейли към мой абонирали се потребители с mail() и започнаха да ме банват за спам и от хостинга ми казаха понеже им показах какво пращам ми казаха че е заради mail() функцията а не че спамя и споменаха sendmail и smtp как се използват и как да направя да не ме банват, и имам още един въпрос вече мейлите станаха над 500 и ми пращат обратен мейл че имам право само на 500 на час как да направя така че тези който не са се изпратили този час да се изпратят следващия ?

мейлите ги взимам от бд от таблица с полета име мейл и ид


п.с. дано не съм объркал раздела
 
От: Проблем с изпращането на мейли

дай ми в профила пусканите мнения от мен и имаше една тема, в която мрънках за същото нещо с ограничението за пращане на мейлите на час и т.н.
Blinky май ако не бъркам беше дал любопитно линкче към един сайт.
 
От: Проблем с изпращането на мейли

до колкото разбрах от програмата дето е даден линк трябва да имам мейлите на компа а те са в бд а другия сайт ми искат 19$ долара за 1 месец да се запиша

ти как си реши проблема ?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с изпращането на мейли

на мейлите в базата не става ли с export table
досадно е малко, но просто от време на време ще си актуализираш експортнатата база :)
аз нищо не направих тогава де..

мятах два дена по 100 мейла на час ръчно и ми писна
 
От: Проблем с изпращането на мейли

бах то доста често трябва да я актуализирам като почти през ден пращам нови мейли
 
От: Проблем с изпращането на мейли

дам с това няма стане иска 40$ за да праща на повече от 200 мейла ... явно няма да стане и така
 
От: Проблем с изпращането на мейли

лошо а ми трябва да изпращам губя трафик в момента защото спрях да изпращам ...
 
От: Проблем с изпращането на мейли

Аз пращам един newsletter на 2500 души, от всеки акаунт в Gmail имаш право да пратиш 2 пъти на по 500, така че ми стигат 3 акаунта... засега всичко е ок, освен това ми връща писмата до неактивните адреси и мога да ги чистя... всъщност именно това отнема повече време, самото пращане е 5 минути copy-paste :) Събирам ги на ръка мейлите, понеже са от много места, но предполагам е лесно да се съберат с някакъв скрипт от базата на сайт...
 
От: Проблем с изпращането на мейли

не трафика не ми е само от мейли просто така ги карам да дойдат повторно :) и се пак има няма 200 човека от 400 влизат
 

Горе