Проблем с индексирането в google

izarkov

Member
здравейте,

направих си онлайн магазин onlineshop.satellite-gt.com на система с отворен код,
преди да кача самия истински сайт , аз добавих линка в google, yahoo, bing в тези търсачки, обаче беше пренасочен самия субдомеин към другия ни онлайн магазин, и аз качин истинския сайт 2 сед по късно, обаче сега има проблем с индексирането в google, защото все още е кеширало от предния сайт, и google wemaster tools ми дава че няма индексирани страници.

Някъде да бъркам? какво трябва да направя да се индексират всички страници на новият онлайн магазин? и колко време отнема от google да индексира всички страници?

Сложил съм sitemap със всички линкове на продуктите и всички важни линкове, всеки продукт си има име, описание, мета описание , мета ключови думи , има си url написан коректно

Малко помощ ако може...
 
От: Проблем с индексирането в google

Хващаш един списък със български social bookmark сайтове и си субмитваш колкото може повече URL-та
докато субмитнеш последното, на което ще ти втръсне, първите вече ще са се индексирали
 
От: Проблем с индексирането в google

Я кажи какво точно си пренасочи

Домейн към субдомейн така ли?
Това май трябва да се направи с нещо като паркирани домейни а не с фреймово пренасочване както някои хостинги го предлагат.
Според мен пренасочването ти е правилно не го пипай, ама според мен.
Проблема а кеширането ще ти се реши от самосебеси не му обръщай внимание.
Това са доста тънки неща и аз се интерсувам от тях но за съжаление няма много инфо за тях.
Прочети тази теми дето аз съм ги пуснал може да си отговориш на някой от въпросите дето имаш
 

Горе