Проблем с индексирането от Гугъл

yavkata89

Member
Здравейте,
имам проблем с индексирането на един от новите ми сайтове www . jivotinkite . com . Пуснат е преди около месец. Регистрирал съм по в различни свободни директории. Сложих sitemap. Регистрирах го в Google и Yahoo webmaster tools... нищо :(. Не зная каква е причината. Някакви напътствия ?
 
От: Проблем с индексирането от Гугъл

Здравей,

Не разбирам къде е проблема?
Сайта ти има за момента : 574 индексирани страници в Гугъл?
 
От: Проблем с индексирането от Гугъл

Вероятно има предвид, че няма посещения. Ако съм познал, вероятно ти трябва да работиш повече върху линкбилдинга по определени ключови думи. Намери си такива, които са слабо конкурентни и гледай да си набавиш съдържание в което да има тези ключови думи, след което да напускаш статиите по социални мрежи, букмарк мрежи или да разменяш връзки с колеги.
 
От: Проблем с индексирането от Гугъл

Ами работя по въпроса всеки ден и все още няма резултати. Благодаря за бързите отговори. Притеснява ме, че Алекса не ме отбелязва вече толкова време. По принцип след 1-2 седмици какъвто и сайт да съм направил излиза на 27 000 000 + място, а този го няма никаде. Единствено има ПР3 :D
 
От: Проблем с индексирането от Гугъл

Съдържанието ти! Трябва да бъде уникално ! Набгледни здраво на това !

След като вече дадена статия е индексирана, след 2-3 - 1 седмица, зависи вече от общуването на твоя сайт с Гугъл, я поствал в социални мрежи, ако те мързи - наеми някой, ако нямаш пари и те мързи, я поствай не в всички а поне в 5 те най вървежни или минимум поне в свежо.

Като цяло, работи на принципна, много малки плюса, правят един голям и ще черпиш после без да гледаш какво поръчвам :)
 

Горе