Проблем с инсталиране на нов шрифт в Blogger тема

velkoto

Member
Колеги, заиграл съм се с един блог в Blogger и по-точно опитвам се да му инсталирам нов шрифт. Пущината обаче ми изкарва следното съобщение:

Шаблонът не може да се обработи, защото не е с правилен формат. Проверете дали всички XML елементи са правилно затворени. <br/> Съобщение за XML грешка: The reference to entity "subset" must end with the ';' delimiter.

Некви идеи, как да го оправя туй чудо?
 
От: Проблем с инсталиране на нов шрифт в Blogger тема

Ако си инсталирал темплейт, трудно ще стане, трябва доста да бъркаш в кода. Виж това. Другият вариант е да си избереш някакъв фабричен шрифт от персонализирането.
 
От: Проблем с инсталиране на нов шрифт в Blogger тема

Ако си инсталирал темплейт, трудно ще стане, трябва доста да бъркаш в кода. Виж това. Другият вариант е да си избереш някакъв фабричен шрифт от персонализирането.

С какъвто и да е темплейт принципа е един и същ. Бърникането по кода не е толкова много. Иначе се прави по начина по който си посочил. Проблема идва от това, че ако новия шрифт го избера да е само на латиница няма никакъв проблем, но ако добавя и да излиза на кирилица, тъй като на мен това ми трябва, добавя ей тва "subset" и не може да се приключат промените, тъй като дава грешка.
 

Горе