Проблем с логването в clickbooth

alergodil

Active Member
Регистрирах се в clickbooth.Получих писмо ,че съм удобрен изпратиха ми в писммото ID но в контролният панел все това / The email address or password you entered is invalid. Please try again./и друга няма.
Писах на съпорта отговор няма.Въпросът ми е да не пропускам някаква част от регистрацията.
 
От: Проблем с логването в clickbooth

абе не очаквах че толкова много хора ще се зарибият по това на последък

ами ти сигурен ли си че си одобрен, пробвай да не си сгрешил нещо, и ако не то ще ти пишат, можеш и да им се обадиш ако искаш

до колкото си спомням трябваше и да се верифицираш през мейла
 
От: Проблем с логването в clickbooth

Че съм одобрен съм сигурен .По време на регистрацията ми звъннаха по телефона казаха ми кода и аз го написах,след 2 дена получих писмо че съм одобрен.Нищо не съм верифицирал през мейла.Пропуснал ли съм нещо.
 
От: Проблем с логването в clickbooth

ами до колкото си спомням трябваше да се регнеш през мейла първия път, ако имаш нещо друго им се обади на тях
 
От: Re: Проблем с логването в clickbooth

Кода който ти е пратен , го използвай като парола. При мен е така
 
От: Проблем с логването в clickbooth

Проблема с логването си остава.По-странното е ,че не получавам отговор на писмата които им пратих :twisted:.Може би наистина не трябва да се занимавам с тях.
 
От: От: Проблем с логването в clickbooth

Проблема с логването си остава.По-странното е ,че не получавам отговор на писмата които им пратих :twisted:.Може би наистина не трябва да се занимавам с тях.

Кода който ти е пратен , го използвай като парола. При мен е така, и нямам проблем с логването.
 
От: Проблем с логването в clickbooth

Пробвах всичко.не ще и това е .Надявам се съпорта да ми отговори.
 

Горе