Проблем с множество редиректи

dilyan_ostr

Active Member
Здравейте, трябва в сайт да пренасоча няколко хиляди адреса. Htaccess не ми върши работа в този случай тъй като обемът е огромен. В момента сайта е направен така, че при всяка заявка, проверява в php файл дали да пренасочи самия адрес. Това е убийствено за сървъра, тъй като файлът е почти 1mb, да не говорим как се отразява на зареждането...

Подскажете някой по-адекватен вариант? Wildcard не е решение защото всичко е къстъм...
 
Понякога е възможно само в php
Аз не знам друг читав вариант за множество РАБОТЕЩИ редиректи, но ако има и аз ще се радвам да разбера как :)
 
Въпроса зададен така няма отговор. Давай конкретно с реални неща.
Има ли някаква логика?
В php какво прорверява?
 
Направил е редирекцията, чрез php, защото в аксеса не работят най-вероятно защото са от кирилица към кирилица с различна структура и това е някаква наистина исполинска мъка да се подкарат в ht-то. За това повечето ги правят с php функция и импортване на нов php файл в хедъра.
Аз друг читав начин не знам..
 
Аз разбрах, че проверявате файл с посочени там адреси. Направете файла таблица от базата данни и с подходящо индексиране този редирект ще лети.
 
@StillMad ако си добър в предсказанията намери си подходяща работа.
Не знам повечето какво правят, но така описано всичко звучи безумно и няма логика да се ползва освен едно единствено нещо - глупост.
 
Определено нещо те гложди :)

Ако автора имаше нужда да даде повече инфо, вече да го беше направил ;)
 

Горе