Проблем с трафик на проски

Здравейте приятели,обръщам се към вас с доста голям проблем.От седмица и малко отгоре имам прокси сайт,първо бях на български хост но се преместих в чужбина.Начало беше перфектно първия ден 500+ на втория над 1000+ посещения,но след като минах в чужбина бавно работата замря.. И днес едвам стигат 400 на ден.. Дайте предложения от какво може да е този спад.От хост съпорта ми казаха че не блокират нито едно държава,а през дните когато имах най-много посещения имах и най-много от Иран,а днес нямам дори 5 посещения от тази държава...

Бих се радвал на всяко едно ваше предложение от какво може да се предизиква това....

Благодаря ви !!!!
 
От: Проблем с трафик на проски

Значи... хостинга ти може да не ги блокира, но убеден ли си че сайта ти се вижда от Иран? Нещо подобно е и във Китай - имат "Велика Китайска Огнена Стена" и блокират целия трафик!
 
От: Проблем с трафик на проски

Първо имах по 300-400 посещение от Иран,смених хостингите и сега нямам нито едно и трафика падна с 500+ посещения надолу.. Питах съпорта на хостинга от там получих отговор,че нито един и-нет доставчик в нито една държава в света не ограничават...
След смяна на Неймсървърите от 24 до 48 часа трае обновяването.. може и повече според зависи от и-нет доставчиците... но според мен има някакъв друг проблем.
 
От: Проблем с трафик на проски

Това за 24-те до 48-те часа е вярно, но ти преди колко време направи промената защото този момент не си го описал?

После - тези посещения със какво ги бройкаш? cPanel, Analytics или някаква друга система?
 
От: Проблем с трафик на проски

Ами 48 часа станаха снощи към 21:00 часа,а в момента вече са доста повече.. Tyxo брояч ползвам за целта.Посещенията продължават да падат надолу и надолу...
Вече не знам от какво може да е проблема
 
От: Проблем с трафик на проски

предложете му впс в Българиа който позволават прокси д се стартира

на суперхостинг са написал че може д се инстал
Инсталиране на приложения
Избирайки VPS хостинг ще имате свободата да разположите на сървъра каквито пожелаете приложения, включително и такива, които поради специфични изисквания или нужда от повече ресурси, не могат да работят на споделен хостинг. Най-често виртуалните сървъри се ползват като хостинг решение за големи портални (новинарски) сайтове, генериращи по-високо сървърно натоварване, конвертиране на видео/аудио съдържание (ffmpeg), стрийминг (streaming) на аудио/видео съдържание, изпращане на големи обеми имейл съобщения, разполагане на CRM и ERP системи, корпоративни хостинг решения и т.н.

https://www.superhosting.bg/web-hosting-page-servers-vps.php
 

Горе