Проблем с трафик от Facebook

Akademika

Active Member
Имам фенстраница във Фейсбук, която да речем се доближава 95% до профила на потребителите, които търся за сайта си. Та тази страница е с около 11 000 фена. Около 60-70% са сравнително активни. Ноооо не мога да извлека трафик повече от 200-300. Кажете специалистите по развиването на страници. Къде греша...
 
От: Проблем с трафик от Facebok

Става все по-трудно със фенстраниците. Вече не е това, което беше.
Пример - качвам снимка, която набира 3464 харесвания, от които 2631 вирал - резултатите: нито един нов фен в страницата! Иде ти да изоставиш всичко което си правил.
 
От: Проблем с трафик от Facebok

Става все по-трудно със фенстраниците. Вече не е това, което беше.
Пример - качвам снимка, която набира 3464 харесвания, от които 2631 вирал - резултатите: нито един нов фен в страницата! Иде ти да изоставиш всичко което си правил.
Хах а аз си мислех че е само при мен този проблем :))
 
От: Проблем с трафик от Facebok

Хм, излиза, че този проблем е повсеместен. Добре де хора, за какво са ви страници с по 30к фена, "на обща тема" като извличате минимум трафик...
 
От: Проблем с трафик от Facebok

200-300 на линк? Как сметна, че 70% са активни, колко харесвания имаш на статусите и картинките, по 6-7 хиляди ли? Колко човека ти виждат публикациите? Първо, много ме съмнява да са толкова колкото казваш. Фейсбук орязаха импресиите на страниците, за да могат да си пробутат новата услуга. Това значи, че имаме нужда от все по-големи страници, за да правим качествен трафик. Кажи, по колко импресии имаш на пост :)
 
От: Проблем с трафик от Facebok

Става все по-трудно със фенстраниците. Вече не е това, което беше.
Пример - качвам снимка, която набира 3464 харесвания, от които 2631 вирал - резултатите: нито един нов фен в страницата! Иде ти да изоставиш всичко което си правил.
Имах картинка в една от българските ми страници, която събра над 45 хиляди харесвания и за тях се присъединиха има няма 500 фена. Иначе ми дава, че над 700к човека са я видели вирал. 500 от 700 000, не ми се смята процента. Фейсбук нарочно ги правят тия неща, страниците ще стават все по-ценни и ще бъде все по-трудно да се развиват по нормален начин.
 
От: Проблем с трафик от Facebook

Вместо да разказвам - показвам :)
Не, посетителите не са на линк а на ден :) За това казвам, че е доста тревожно:)kartinka.jpg
 
От: Проблем с трафик от Facebook

Лятото е един от четирите сезона в умерения пояс, заедно с есента, зимата и пролетта. Астрономично то започва с лятното слънцестоене (около 21 юни в Северното полукълбо и 22 декември в Южното полукълбо) и свършва с есенното равноденствие (около 23 септември в Северното полукълбо и 22 март в Южното полукълбо.
 
От: Проблем с трафик от Facebook

Лятото е един от четирите сезона в умерения пояс, заедно с есента, зимата и пролетта. Астрономично то започва с лятното слънцестоене (около 21 юни в Северното полукълбо и 22 декември в Южното полукълбо) и свършва с есенното равноденствие (около 23 септември в Северното полукълбо и 22 март в Южното полукълбо.

:cry: :cry: :cry:
 
От: Проблем с трафик от Facebook

Ами хората не харесват линковете ти. Иначе импресиите ти са нормални (виждам 10к на пост) за толкова голяма страница.

Ето ти пример от моя страница:

AeXu.png


Червеното са engaged users, преди него са импресиите. Виж разликата между двата линка, които съм пуснал. Просто единия са го харесали, а другия не са.
 
От: Проблем с трафик от Facebok

Фейсбук орязаха импресиите на страниците, за да могат да си пробутат новата услуга.

и коя е тая услуга
 
От: Проблем с трафик от Facebook

@a_vel - промотиране на публикации. Потърси из форума има писано по темата.
 

Горе