Проблем с тухо брояч

TiGeR83

New Member
Здравейте! Искам да попитам защо в тухо брояча на сайта в подписа ми не ми показва колко от посещенията идват от сайтове и колко от търсачки. Също така не ми показва и откриване по ключови думи. Благодаря предварително за помощта!

Поздрави :)
 
От: Проблем с тухо брояч

Този брояч от години не работи като хората, най-много да видиш колко посещения имаш за дена, за други статистики не разчитай на него.
 
От: Проблем с тухо брояч

Благодаря за помощта и на двама Ви. Мислех, че грешката е в мен. Може ли да ми препоръчате брояч, с който да мога да следя тези данни. Благодаря!
 
От: Проблем с тухо брояч

Пробвах с него. Там не ми отчита нито едно посещение, а в тухо ми показва. Възможно ли е да има такава разлика.
 
От: Проблем с тухо брояч

Пробвах с него. Там не ми отчита нито едно посещение, а в тухо ми показва. Възможно ли е да има такава разлика.

да възможно е ако не е поставен правилно кода ,а по отношение на тиксото покзва резултатите но някой път се бъгва и минава време 2 -3 седмици докато ти покаже референциите.Но има и друга алтернатива за онлайн резултата на момента с 1 минут разлика whos.amung.us аз лично го ползвам на доста сайтове

Весели празници на всички и да използвам да поздравя и админите на форума(не са четки,хахах)така ми дойде :)
 
От: Проблем с тухо брояч

да възможно е ако не е поставен правилно кода ,а по отношение на тиксото покзва резултатите но някой път се бъгва и минава време 2 -3 седмици докато ти покаже референциите.Но има и друга алтернатива за онлайн резултата на момента с 1 минут разлика whos.amung.us аз лично го ползвам на доста сайтове

Весели празници на всички и да използвам да поздравя и админите на форума(не са четки,хахах)така ми дойде :)

Значи и за google analytics трябва да сложа кода на брояча в сайта си. Правилно ли Ви разбрах. Благодаря!
 
От: Проблем с тухо брояч

Имах предвид дали трябва да се слага код за брояча на гоогле. Тухо брояч имам, но не ми допада. Благодаря!

поздрави!
 
От: Проблем с тухо брояч

да ест. сложете го :
<!-- KRAI NA TYXO.BG BROYACH -->
тук е вашия аналитикс
</body>
</html>

Нека си прочете къде да го сложи, не я обърквай ... с новия код Гугъл мисли така относно слагането на кода:
Copy the following code, then paste it onto every page you want to track immediately before the closing </head> tag

... което ще рече преди </head> таг-а
 
От: Проблем с тухо брояч

да ,в желанието да и помогна малко е обърках,но исках повече да и кажа че просто трябва да сложи самия код за да се отчитат посещения

може и да греша ,но исках да помогна

Поздрави

и пс: гледам използваш престашоп и явно си наясно, защо просто не и помогнеш
 
Последно редактирано:
От: Проблем с тухо брояч

да ест. сложете го :
<!-- KRAI NA TYXO.BG BROYACH -->
тук е вашия аналитикс
</body>
</html>

Какво трябва да напиша на "тук е вашия аналитикс". Искам да използвам google analytics, но не знам как къде да видя кода, който да сложа. Благодаря!

Поздрави!
 
От: Проблем с тухо брояч

Влизаш в аналитикса, цъкаш на профила в който ти е сайта, Подпрофили на уебсайтове, даваш редактиране, Проверка на състоянието [?] и гледаш : ако пише Състояние на проследяването: Готово Получават се данни си ок, ако ли не, малко по-надолу имаш код който трябва да сложиш в твоя сайт. Слагаш го и пак проверяваш дали се получават данни
 
От: Проблем с тухо брояч

Не знам дали изобщо имаш аналитикс акаунт, затова: http://www.google.com/analytics/
Регистрираш се и си добавяш сайта. После следваш стъпките на Вико:
Влизаш в аналитикса, цъкаш на профила в който ти е сайта, Подпрофили на уебсайтове, даваш редактиране, Проверка на състоянието [?] и гледаш : ако пише Състояние на проследяването: Готово Получават се данни си ок, ако ли не, малко по-надолу имаш код който трябва да сложиш в твоя сайт. Слагаш го и пак проверяваш дали се получават данни

Слагането на самия код е автоматизирано в Преста-та. Има модул за аналитикс. Активирай го от Back Office >> Modules >> Stats Modules (най-долу)
При активирането на модула, той сам ще те попита за код-а, който си взела от Гугъл Аналитикс-а ...
Успех!
 
От: Проблем с тухо брояч

Не знам дали изобщо имаш аналитикс акаунт, затова: http://www.google.com/analytics/
Регистрираш се и си добавяш сайта. После следваш стъпките на Вико:


Слагането на самия код е автоматизирано в Преста-та. Има модул за аналитикс. Активирай го от Back Office >> Modules >> Stats Modules (най-долу)
При активирането на модула, той сам ще те попита за код-а, който си взела от Гугъл Аналитикс-а ...
Успех!

Благодаря за съветите :) Ще се постарая и дано да се получи :)
 

Горе