Проблем с удобрение на адсенсе

console

New Member
Здравейте.

Регистрирах един сайт за адсенсе преди около седмица и до момента не съм получил емаил с одобрение. Като се регистрираш ти казват до 1 2 дни а при мен вече цяла седмица.Хубаво сега бяха празници викам си както и да е. Вчера регистрирах един блог и днес получих одобрение а за сайта нищо.
На какво може да се дължи това.Сайта е с домейн us.tt но не ми се вярва да е заради него.

Някакви идей?
 
Здравейте.

Регистрирах един сайт за адсенсе преди около седмица и до момента не съм получил емаил с одобрение. Като се регистрираш ти казват до 1 2 дни а при мен вече цяла седмица.Хубаво сега бяха празници викам си както и да е. Вчера регистрирах един блог и днес получих одобрение а за сайта нищо.
На какво може да се дължи това.Сайта е с домейн us.tt но не ми се вярва да е заради него.

Някакви идей?
блога в блогспот ли е? и след като имаш за блога за какво ти е и за сайта? На различни хора ли искаш да са акаунтите?
 
От: Проблем с удобрение на адсенсе

Да в блогспот е но не е регистриран за мен просто ми стана чудно защо го бавят.
 
От: Проблем с удобрение на адсенсе

Тъй като блогспот е платформа на Гугъл те одобряват веднага. А след като си одобрен , добавянето на 2-ри сайт не е проблем. Аз така тръгнах - блогспот и после останалите малко по малко.
 
От: Проблем с удобрение на адсенсе

То нали целта е да те одобрят в един сайт и после вече не питаш.
Щом си получил одобрението...няма кво повече да искаш от тях. :)
 
Последно редактирано:
От: Проблем с удобрение на адсенсе

Ivo е прав, след първия одобрен сайт от тях си свободен да слагаш реклами и на други сайтове.
Успех
 
От: Проблем с удобрение на адсенсе

ivo е прав, след първия одобрен сайт от тях си свободен да слагаш реклами и на други сайтове.
Успех
Да, това казах и аз, първия на блогспот и после останалите няма проблем с добавянето.
 

Горе