Проблем с фейсбук страници

Beylian

Member
Не знам какво става но във страниците си съм вече само модератор не мога да се назнача за админ а страниците съм ги изградил сам и няма други назначени роли ,някой може ли да ми помогне .Съжалявам ако темата не е за тук но във темата за фейсбук не мога да пиша по непонятни за мен причини .
 
Как така се е сменил сам ролята? Пишеш да ти видят кейса, това е баси бъга, и как тази страница няма админ, а модератори? В мисъл, сама ли се е създала? Виж пак в ролите дали нямаш някой админ, няма логика да няма такъв.
 
Как така се е сменил сам ролята? Пишеш да ти видят кейса, това е баси бъга, и как тази страница няма админ, а модератори? В мисъл, сама ли се е създала? Виж пак в ролите дали нямаш някой админ, няма логика да няма такъв.
Когато не си направил двуфакторното потвърждаване на профила си, фейсбук автоматично ти сменя статута от админ на модератор. След потвърждаване на профила отново автоматично те прехвърля в админ.
 
Когато не си направил двуфакторното потвърждаване на профила си, фейсбук автоматично ти сменя статута от админ на модератор. След потвърждаване на профила отново автоматично те прехвърля в админ.
Не го знаех. Ще имам в предвид. Дано успее да си го върне. Съпортът им е един скапан и на тия смешкивци.
 

Горе