Проблем с фйесбук логин-а на сайта ми !

gykolev

New Member
Здравейте,
нуждая се от помощ. Приложението ми фйебсук ми изкарва някаква грешка: Не можа да бъде намерен DNS адресът на сървъра на es5.my.

и следователно като хората използват за регистрация фйесбук бутон -а им дава Login error. На wordpress основа е сайта. Не знам какво друго да дам като информация , така че очаквам някой желаещ да ми помогне да се включи.

Благодаря предварително ! Поздрави !
 
Здравей, и аз имах подобен проблем, фейсбуук са спряли някои остарели неща от 2.2SDK:

отиваш във папката на плъгина или където се намира и търсиш base_facebook.php и там търсиш за:

$response_params = array();
parse_str($access_token_response, $response_params);

Замести го с:
$response_params = json_decode($access_token_response, true);

2 са - единия около 400-тния ред, другия около 800-тния.
 
Благодаря дано това да е проблема ще потърся по-късно и ще пиша дали е станало благодаря за отговора ! Жив и здрав да си !
 
Здравей, и аз имах подобен проблем, фейсбуук са спряли някои остарели неща от 2.2SDK:

отиваш във папката на плъгина или където се намира и търсиш base_facebook.php и там търсиш за:

$response_params = array();
parse_str($access_token_response, $response_params);

Замести го с:
$response_params = json_decode($access_token_response, true);

2 са - единия около 400-тния ред, другия около 800-тния.
Не знам това как си го установил, но, Господ здраве да ти дава.
 
След 2 часа шаш и паника, накрая се усетих, че нещо не е наред от фейсбуук, после като погледнах форумите им бяха гръмнали от въпроси с неработещи логини и някъде имаше тая хакария.
 

Горе