Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

ЕДИТ: Банера ми към момента седи на Актив, но ми спряха рекламите в сайта... като цяло още недоумявам какво съм им нарушил.. ;(

ЕДИТ2: Пуснах Appeal и какъв мислите е отговора: Policy Violation Appeal

No sites have been disabled for ad serving for your account. If you are still experiencing trouble serving ads on a site, please read the troubleshooting documentation.

Здравейте колеги.От няколко седмици с 1 приятел пуснахме сайт за споделяне на снимки: jpeghost.com
До този момент всичко с adsense рекламите беше наред.Преди няколко часа се мъчих да слагам адсенс кода в 1 друг скрипт който инсталирахме, но малко след това го махнах, защото не можах да се оправя да ми изкара реклама в другия сайт...може би някакъв бъг от скрипта или не знам и аз.

Преди малко получих следния мейл:

Дават ми примерен линк където имам нарушения, но аз не виждам такива.Като цяло се съмнявах да не би да е от това, че съм се мъчил в другия скрипт/сайт да слагам кода за рекламата и от там някаква грешка да е дало.

Тук обаче идва и другата ми голяма въпросителна....хем ми пращат мейл, че рекламите на сайта ми са спрени и дори примерен линк ми дават, където според тях имам нарушение....Обаче аз си влизам в момента в google adsene и банера ми за сайта го пише АКТИВЕН ... не пише, че по някаква причина е спрян.

Влезнах и в Settings>Status и там съответно: You have no policy violations on record. Thank you! § You have no rejected ad request errors. ... и почвам да се чудя какво въобще се случва...уж имам нарушение и търпя някакво наказание, а в същия момент нито намирам нарушение нито виждам наказание, след като банера ми е активен и рекламите в сайта ми продължават да си се показват...

Ще ви бъда благодарен ако помогнете, кажете мнение и т.н :)

Hello,
This message is to alert you that one of your websites is not currently in compliance with our AdSense program policies and as a result, ad serving has been disabled to your website.

Issue ID#: 27887294

Ad serving has been disabled to: jpeghost.com

Example page where violation occurred: jpeghost.com/image/KM

Action required: Check all other remaining sites in your account for compliance.

Current account status: Active


Violation explanation




Publishers may not implement Google ads in a manner that disguises the ads in any way. In order to maintain a good user experience, it is important for publishers to clearly distinguish Google ads from site content. This includes, but is not limited to: Site layouts which push content below the fold, making it hard for users to distinguish content and Google ads.

Publishers should also consider how the implementation will look on mobile optimized sites as well. More information about this policy can be found in our help center.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Ще ви бъда благодарен ако помогнете, кажете мнение и т.н :)

Така ли не разбрахте, не сме врачки, да знаем кое, какво, къде е станало. Докато не видим подробности, никой не може да каже какво е. Най-вероятно си нарушил някакви авторски права на снимките, или пък е имало голи снимки.
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Разголенки снимки има. Това е според мен.

Махаш разголените снимки и пускаш преразглеждане, като им пишеш, че си махнал изображенията, които биха нарушавали правилата им.
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Пратили са ми това:

Кара ме да си мисля, че причината е понеже банерите ми от гугъл са на бял фон, а сайта също е на бял фон и се сливат, което за тях е проблем.Поне аз така го разбирам...ще видим сега дали ще ми разрешат проблема.

Deceptive ad implementation

Publishers may not implement Google ads in a manner that disguises the ads in any way. In order to maintain a good user experience, it is important for publishers to clearly distinguish Google ads from site content. This includes, but is not limited to: Site layouts which push content below the fold, making it hard for users to distinguish content and Google ads.

Publishers should also consider how the implementation will look on mobile optimized sites as well. More information about this policy can be found in our help center.

No content

In order to ensure a high quality user experience and appropriately targeted ads, Google ads may only be placed on original, information-rich content that's easy for users to navigate.

Ads should not be the main focus of the page and/or be more prominent than the content itself. This may include pages that a user visits before potentially exiting a domain (i.e., “exit pages” or “thank you” pages), 404 error pages, and some log-in pages. As our ads are contextually targeted, image galleries with little text are also not the best place for our ads.

Sites should be well organized and users should be able to easily click through your pages and find the information they are seeking. We encourage sites to have a clear hierarchy and text links which make it possible for every page to be reachable from at least one static text link.

For more information, please review the following resources:
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Еми какво още не ти е ясно - хората са ти го обяснили?! Четеш и изпълняваш! А чел ли си техните изисквания за рекламите?
За повече подробности трябва да ти се види сайта, иначе ще продължаваш да си приказваш сам в темата.
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Хост на картинки и адсенс забрави. Най много да изядеш бана пари няма да изкарваш.
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

След като не ми одобриха първия appeal ми отговориха, че мога да имам максимум по три техни банера на страница и явно ще трябва да си прегледам сайта и в тази насока.Това ме кара да си мисля, че е защото имам страници с над 3 банера от гугъл.

Отделно от това вие какви реклами бихте препоръчали на сайт за снимки.. защото наскоро ми писаха от switchads и се колебаех.
 
Последно редактирано:
От: От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Здравейте,
Много ви моля за помощ!!! Получих писмото


Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:

Недостатъчно съдържание
---------------------

Допълнителни подробности:

Недостатъчно съдържание: За да бъдете одобрени за AdSense и да показвате реклами на сайта си, страниците Ви трябва да имат достатъчно текстово съдържание, за да могат специалистите ни да го прегледат и роботът ни да определи на каква тема са те.

За да решите този проблем, моля, разгледайте следните предложения:

– Уверете се, че на страниците Ви има достатъчно текст – уебсайтове, които съдържат предимно изображения, видеоклипове или анимации с Flash, няма да бъдат одобрявани.
– Съдържанието Ви трябва да съдържа завършени изречения и параграфи, не само заглавия.
– Уверете се, че уебсайтът Ви е напълно изграден и действащ, преди да подадете молба за AdSense – не кандидатствайте, докато сайтът Ви все още е в бета версия или „в процес на създаване“, или се състои само от шаблона за уебсайт.
– Поставете рекламния код на действаща страница от уебсайта си. Не е необходимо да е главната, но тестови страници, които са празни с изключение на рекламния код на AdSense, няма да бъдат одобрявани.
– Осигурете на посетителите си ясна система за навигация, така че да могат лесно да намират всички секции и страници на уебсайта Ви.
– Ако искате да получавате приходи от видеоклипове в YouTube, моля, кандидатствайте за програмата за приходи на YouTube (support.google.com/youtube/bin/answer.py?&answer=2490020. Обърнете внимание, че блогове и уебсайтовете, които съдържат само видеоклипове, няма да бъдат одобрявани.

Веднага щом извършите необходимите промени, с удоволствие ще разгледаме молбата Ви отново.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Lyubomira Popova - и какво неясно има? Хората са ти го обяснили, остава само да го направиш!
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

В adsense настройки / Данни за вход за робота .как да го попълня ? Ти видя ли сайта? в момента има 33 статии. Ако можеш помогни ми !
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

Реших си проблема аз...след 3-4 отхвърляния и след като изпълних каквото искаха ми пуснаха рекламите отново. :)
 
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

На мен това ми е първия опит и много искам да успея да го пусна! но ми трябва помощ.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Adsense, спрени/пуснати реклами

В писмото пише че робот не може да влезне прочете сайта.ако в adsense настройки / Данни за вход за робота . Това няма ли да повие?
Трябва ли да попълня настройки / Данни за вход за робота за влизaне?
 
Последно редактирано:

Горе