Проблем с Adsense

nivanov

Member
Здравейте,

от няколко дни имам проблем с рекламите на Adsense. Проблемът е, че в някой от статиите рекламите не се визуализират и остават празни полета. :(

Някой имал ли е подобен проблем? :shock:

Става въпрос за сайта в подписа ми.
 
От: Проблем с Adsense

А ти чел ли си правилата на Адсенс? Радвай се, че Адсенс само са спрели да визуализират рекламите на съдържание от сайта ти, което не одобряват, но ако продължиш да използваш адсенс в този сайт и продължиш да пишеш такива статии, очаквай и да ти баннат или сайта или целия акаунт.
 
От: Проблем с Adsense

Според мен има автоматичен алгоритъм, който ги спира на страници с нецензурни думи. Така че хубаво прегледай думите на конкретните страници и ги оправи.
 
От: Проблем с Adsense

Ок, благодаря за отговорите. Но как да заменя думи като се*с? Нещо не ми се връзват нещата :)
 
От: Проблем с Adsense

Просто нямаш алтернатива. Избери едно от двете, двете са несъвместими: сайт или адсенс. Ако избереш и двете заедно - ще имаш последствия!
 
От: Проблем с Adsense

Ок, благодаря за отговорите. Но как да заменя думи като се*с? Нещо не ми се връзват нещата :)

тва ако ти е проблема пиши го така сeкс - е-то е латинско

ма да знайш че не е мноо умно въпреки че кат гледам твойто съдържание е доста софт кат за пълнолетни
 
От: Проблем с Adsense

В този случай оставям тогава само Изито и Etarget, че да не ми баннат профила в Ads :)
 
От: Проблем с Adsense

За такова нещо практиката е 3 дневно предупреждение за отстраняване на неизправностите. Ако след като си отстранил забележките пак намерят нещо следва бан на сайта. Профил за такова нещо много рядко закриват. Друг е въпроса, че индиеца който ще се занимава с твоя случай може да е станал с гъзягата на горе и да те удари с голямата брадва. Ако ти се рискува и сайта има доходи, можеш да оставиш рекламите докато получиш предупреждението, след това ги махай нацяло.

Също ти препоръчвам да си направиш втори акаунт, който по никой начин не могат да свържат с теб и там да си монетизираш сайта. Може да минат години докато те усетят, а за това време ще изгубиш пари. Може да минат и 3 дена обаче, никой не може да каже...

Всички "горещи" думи могат да бъдат заменени. Примерно секс, можеш да замениш с любов, според контекста всеки ще се досети за какво става въпрос.

Бота на адсенс, който блокира рекламите чете само в УРЛ адреса и заглавията за забранени думи, в съдържанието ги пропуска, затова избягвай "опасни" думи там и няма да ти се блокират рекламите.
 
От: Проблем с Adsense

А, дали няма начин да се ограничи показването на Ads само на страниците с "нецензурно" съдържание, че нещо ми е куцо без Ads?
 
От: Проблем с Adsense

Има, пишиш код, да проверява цялото съдържание на страницата и, ако намери нередна дума няма да ги показва. :D
А, дали няма начин да се ограничи показването на Ads само на страниците с "нецензурно" съдържание, че нещо ми е куцо без Ads?
 

Горе