Проблем с adsense

iasen_h

Member
Искам да попитам одобрен сам в адсенсе праавя си банери сичко и там ме пита за някви КАНАЛИ 5 канала имам да правя тва ше рече че имам право да сложа в 5 сайта банери search и от какво зависи какви сайтове ще излизат на банера преди имах сайт на тема форекс излизаха само forex forex trading и т.н сега като напиша в тее канали сайта си или да крастя канала forex ще излизат ли реклами в сайта ми който и сега е на forex тема и на тема пари от интерне тот какво зависи обяснете малко как става с тия банери и те канали там
 
Тези канали са за страници, а не за сайтове.
Чрез тях можеш да следиш как вървят кликанията по определени страници и кои са най-печеливши. Не е задължително да използваш канали.
Иначе можеш да слагаш до 3 рекламни полета на неограничен брой сайтове.

Рекламите излизат според съдържанието. Трябва да измине определено време за да се нагодят правилно
 
Channels (канали) се използват за следене на отделни рекламни полета. Можеш да добавиш повече от един рекламен елемент в един канал, всичко се контролира от тебе. Просто чрез каналите получаваш статистика кой канал (и съответно кое рекламно поле) е донесло най-добрата печалба.

За другото, както @ZzZaPyr каза - рекламите се определят от съдържанието на сайта, като понякога се изискват до 48 часа след поставянето, за да бъдат сходни с него. Ако пак не ти излизат сходни реклами, приложи малко SEO за ключови думи и всичко трябва да заработи.
 
iasen_h ако имаш нужда от начално въведение в Google adsense
тук направих един доста обширен пост за това как да се ползва адсенса
виж
ето и част която мисля ти трябва на теб
-ибиране на канал (channel) за рекламите Ви .Каналите Ви дават представа кои блог реклами са били кликвани ,колко пъти , какви пари са Ви донесли ."
[/quote]
 
Оф а При мен проблема е друг http://lubopitno.wordpress.com/ . Правя го за един приятел но проблема е че Не мога да сложа код на адсенс . Слагам код и на tyxo но се появяват едни
Tyxo.bg counter. Когато сложа адсенса и натисна Запамети , кода се губи . Как мога да го оправя това ?
 
Искам да попитам адвам се ж гугле одобряват ми даден сайт после да речем като слагам кодове в други сайтове те ако речем сам писал тях да одобрят а не са ги одобрили после ми одобряват друг в тях пак мога да слагам код мисълта ми беше как се одобряват сайтовете щот ме ме одобриха с един сайт ами другите ако не са ми за одобряване а аз слагам където си искам кодове ???
 
Мн омотано си го написал брат, ама най-добре на тия дет не са ти ги одобрили да не слагаш ако са имали нещо дет не саответства на изискванията, иначе ако мислиш че не са те одобрили щот е малко садържанието сигурно няма да има проблем, но най-добре не рискувай
 
MsGeR каза:
Оф а При мен проблема е друг http://lubopitno.wordpress.com/ . Правя го за един приятел но проблема е че Не мога да сложа код на адсенс . Слагам код и на tyxo но се появяват едни
Tyxo.bg counter. Когато сложа адсенса и натисна Запамети , кода се губи . Как мога да го оправя това ?
Какъв е проблема Ако може да кажете?
 
При мен адсенс-а в WordPress съм го поставил в SideBar-a в Text Widget.
И в simple.php след всеки пост и нямам проблеми .
Ти къде го пействаш кода ???
 
ZzZaPyr каза:
При мен адсенс-а в WordPress съм го поставил в SideBar-a в Text Widget.
И в simple.php след всеки пост и нямам проблеми .
Ти къде го пействаш кода ???
Sys Text Widget Същото и не знам защо не става :) . Може би от wordpress.com Не дават за да няма злоупотреби с Гоогъл защото ми е БГ Блога
 
My code has gone from my widget

If you paste code into a widget, save and when you look again it has gone then the system has removed it.
This is done for security reasons.

Anything that has a line like this:
<script type="text/javascript">
or that uses Form or Input tags for instance is not allowed. There are other tags but the effect is the same - they disappear.

There are no exceptions to this.

Как да го прехвърля все пак това е необходимо за Адсенса
 
Митака каза:
Ако хостваш на WordPress.com нямаш право да печелиш пари от блога си.
Каква тъпотия само :( . A аз вече го популяризирах днес имах около 400 уникални и 1300 импресии :) . Т.е Само с продаване на линкове и такива неща ще стане така ли :(
 
MsGeR каза:
Митака каза:
Ако хостваш на WordPress.com нямаш право да печелиш пари от блога си.
Каква тъпотия само :( . A аз вече го популяризирах днес имах около 400 уникални и 1300 импресии :) . Т.е Само с продаване на линкове и такива неща ще стане така ли :(
Затова като се избира хостинг се чете внимателно (и ако трябва - се пита ;) ). Явно ще стане с продаване на линкове.
 

Горе