Проблем с Backorder

stoineff

Well-Known Member
Извинявам се ако темата я има и е разисквана доста време търсих инфо. преди да се обърна към вас.
Платих Backorder в Godaddy за един домейн. В момента го имам в контрол панела си, но не мога да го ползвам. Някой занимавал ли се е и знае ли как се процедира с такива домейни.
 
От: Проблем с Backorder

в whois - не излиза нищо
В акаунта ми е вече, My Account > domein manager > buy/sell> Backorders and Monitoring


Monitoring Status: Active
Backorder Status: Active
Type: Public Backorder (Update Privacy)
Last Checked On: 1/19/2012 1:15 AM

Backorder Contact Data:
Daniel Stoinev
Teva 92/20
Pernik, Pernik
2300
bg

лошото е, че нямам достъп до DNS и почти до никакви настройки. Само ми дама да сменя моите данни... Въобще не ми е ясно какво трябва да направя..
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Backorder

Значи домейна не е твой все още, просто е добавен на backorder и godaddy при първа възможност ще го регистрира за теб. Ако вече е минала drop датата, значи си го изпуснал.

Godaddy е много зле по отношение на backorder-a, ако домейна е ценен е по добре да се ползва:
pool.com
namejet.com
snapnames.com
 
От: От: Проблем с Backorder

Значи домейна не е твой все още, просто е добавен на backorder и godaddy при първа възможност ще го регистрира за теб. Ако вече е минала drop датата, значи си го изпуснал.

Godaddy е много зле по отношение на backorder-a, ако домейна е ценен е по добре да се ползва:
pool.com
namejet.com
snapnames.com

Когато го регистрирах пишеше, че е свободен. Надявам се да успея да го регистрирам, но ще видим. Чакам вече около месец, но няма развитие.. честно казано ми се струва доста добър домейна за да успея да го взема :)
 

Горе