Проблем с Business Manager верификация

milchonachev

New Member
Здравейте, колеги! От скоро се занимавам с онлайн търговия и преди няколко дни се реших да започна да пускам FB ads. Но след като си направих buiness manager-а, попълних полетата за business info(на латиница с LTD вместо ООД и адрес на английски) и качих исканите верифициращи докумнети(картончето за регистрация на фирмата по ДДС, заедно с една фактура за платена сметка за ток на името на фирмата) получих отказ. След това изпратих същите документи като този път като business info сложих фирмените данни на български, но пак получих отказ. Този път като причина ми дадоха, че не могат да свържат уеб сайта с фирмата ми, понеже имената са различни и според тях никъде в сайта не е опомента фирмата, което не е точно така. Името на фирмата е споменато в страниците "За нас", "Общи условия" и "Политика за поверителност". Та някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и знае ли какво е решението? Притеснението ми е, че това ще е 3ти път в който ще пробвам верификация и не знам дали няма да решат, че това са някакви са suspicious действия и да блокират manager-a. Благодаря предеварително на всеки отговорил!
 
Има ли начин да се пише на някой от центъра, в смисъл в панела. Скоро не съм поглеждал, но имаше някакви опции за връзка с някой, който не е от великото им AI, което е пълна смешка. Докато не намериш връзка по други начин, може да поспреш с верификациите, за да не блокнат и акаунта.
 
Благодаря за отговора! Вчера успях да се свържа със supoort-а на FB и от там ми казаха да опитам да преведа докумените на анаглийски в лицензирана преводачаска агенция и да порбвам пак...Та ще опитам пак след празниците с превдени докумнти и ще се надявам да мина този път.
 
Благодаря за отговора! Вчера успях да се свържа със supoort-а на FB и от там ми казаха да опитам да преведа докумените на анаглийски в лицензирана преводачаска агенция и да порбвам пак...Та ще опитам пак след празниците с превдени докумнти и ще се надявам да мина този път.
Да, олигофрения е. За това не ставаше ли с някакъв стейтмънт от банката? За някаква трансакция, те имат превод. ;)
 
За това съм на мнение, че всяка фирма според това с какви доставчици оперира и какви разходи има, е редно да се придържа към даден език. Като английския е признат в цял свят за бизнес езика. Демек бг фирми с ен фактури, и НАП да се оправя. Нали сме Европейски съюз? А не ходи сега търси някой да ти издаде легитимна фактура на английски. Плескаш на английски и ти се решават проблемите в цял свят. :)
 

Горе