Проблем с CPanel

momcheto

Well-Known Member
Здравейте,
когато вляза в cpanel и опитам да изтрия add-on домейн
получавам следното съобщение:


There was a problem removing the Addon Domain.
Error from park wrapper: Unable to find out which user owns the parked domain example.com


Четох много в нета, но нищо ... писах на хостинг компанията и 2 дена ми задават въпроси и не могат да решат проблема, а сега се покриха.

Домейните ми са от domain.com, а хостингът на друго място. Нямам паркирани домейни в акаунта.
 
От: Проблем с CPanel

Е къв ти е проблема? Това май беше някакъв бъг в самия цпанел, ако си пренасочил първо домейна към друг хостинг и после не може да го изтриеш от стария като адон. Принципно хостинг би трябвало да ти реши този проблем, но не виждам смисъл, освен ако имаш право само на 1 адон домейн и в момента да не може да го ползваш понеже ти стои стария.
 
От: Проблем с CPanel

Е къв ти е проблема? Това май беше някакъв бъг в самия цпанел, ако си пренасочил първо домейна към друг хостинг и после не може да го изтриеш от стария като адон. Принципно хостинг би трябвало да ти реши този проблем, но не виждам смисъл, освен ако имаш право само на 1 адон домейн и в момента да не може да го ползваш понеже ти стои стария.

Просто искам да го разкарам. Сега съм пренасочил към друг хостинг. Дали така ще успея да го изтрия? Дано не стане манджа с грозде. А тея от хостинга ми ме разбиват... според тях няма подобен бъг. ххаха
 
От: Проблем с CPanel

Просто искам да го разкарам. Сега съм пренасочил към друг хостинг. Дали така ще успея да го изтрия? Дано не стане манджа с грозде. А тея от хостинга ми ме разбиват... според тях няма подобен бъг. ххаха

И на мен ми се е случвало, ако не са те ограничили откъм адон домейни, хич да не ти дреме... иначе след като според тях като няма бъг в цепанела значи им е по конфигурацията на сървърите, още по-зле :D
 

Горе