Проблем с facebook

yavkata

Active Member
Здравейте на всички във форума
От вече 6 дни имам следния проблем с акаунта ми във фейсбук .
Значи бях качил една снимка която явно е против правилата на фейсбук и сега нямам достъп до профила си не мога да се логна постоянно ми изписва Sorry, your account is temporarily unavailable.
Иначе профила си ми седи приятелите ми го виждат, пробвах какви ли не начини какво ли не правих къде ли не писах по емайли на фейсбук , но ми пращат едно и също да търся в менюто помощ.
Ако някой е имал такъв проблем или знае към кой точно да се обърна в фейсбук нека ми пише.
Не искам да си правя нов акаунт, защото в профила ми има важни неща.


Моля помогнете ако можете и сте се сблъсквали с този проблем.
 
От: Проблем с facebook

Ако е нещо спам, задължително си ограничи влизането с други профили, може и те да изгорят. Аз така реших да направя 10 профила и сега ела да видиш катпча, телефон верификация и няколко изтрити.
 
От: Проблем с facebook

Заради снимка ме блокираха която противоречи на правилата иначе мога да си влизам в други профили само в моя немога през на мой приятел профила се виждам в приятели личния ми и ми го отваря, но немога да се логна
 
Изчакай известно време. На мен ми се е случвало, когато някой от стотиците им сървъри сдаде багажа да нямам достъп до профила си.
Не се вкарвай във филми, едва ли заради една снимка ще ти блокират профила. Явно имат проблеми някъде по трасето, защото цял ден при рефреш на страница не ми се появяват я снимки, я аватари, я нещо друго.
Пий две бири и изгледай един филм. Евентуално до тогава проблема ще се е оправил ;)
 
От: Проблем с facebook

сигурен съм че е заради снимка защото при първия опит за логване ми показха снимката, но вече не я показва и от тогава немога се логна вече 6 дни
 
Re: От: Проблем с facebook

сигурен съм че е заради снимка защото при първия опит за логване ми показха снимката, но вече не я показва и от тогава немога се логна вече 6 дни

Пробва ли от друг компютър? Различен браузър? Провери ли си пощата дали не си получил писмо от фейсбук свързано с профила си (може да погледнеш и спам бокс-а).
 
От: Проблем с facebook

Пробвах всичко инсталирах 5 браузера изчистих кеша и от друг комп и пак нестава няма и писма в пощата

как да го видя (може да погледнеш и спам бокс-а).
 
В зависимост от това каква поща ползваш папката може да е кръстена по различен начин - spam/junk/спам и т.н.
Там обикновено отиват нежеланите съобщения, които са филтрирани от спам защитите на мейл доставчика ти.
 
От: Проблем с facebook

Профила верифицирал ли си го с телефон? Ако пробваш със забравена паролоа или нещо подобно
 
От: Re: Проблем с facebook

няма нищо в пощата несъм получавал нищо от facebook

snux
Пробвах, но пак нестава сменя паролата тръгвам да се логна и излиза

Secure your account
Thanks for reporting this problem with your account. Please complete a few quick steps to regain control of your information.

и пак ми дава да сложа нова парола и там забива и дава грешка

За съжаление нещо се обърка.

Ще работим по отстраняването на проблема, веднага щом можем.

Go Back
 
От: Проблем с facebook

Моля попълнете няколко бързи стъпки, за да си възвърне контрола на вашата информация.

от менюто помощ го видях като опция и пробвах, но след този надпис ми дава да вкарам нова парола след вкарването на паролата излиза

За съжаление нещо се обърка.

Ще работим по отстраняването на проблема, веднага щом можем.

Go Back
 
От: Проблем с facebook

If your Facebook account is still unavailable after waiting for many days, you can send an email to [email protected], [email protected] or [email protected] and explain to them the issue you’re experiencing.
Пробвай да им пишеш

Из гуглето повечето пишат, че е временно това нещо и се дължи на ъпдейти. В поевчето случаи се оправя както КТомов писа с изчистване на кукитата. Ако и това не става предлагат да се пише.
 
От: Проблем с facebook

Нещо много са се сплескали тотално

Възникна проблем при достигането на страницата или ЧЗВ, което искахте.

тук ли те прехвърлят?
 

Горе