Проблем с Genbucks

UK

Member
Здравейте първо да ви поздравя за наистина полезния форум.Сега към проблема регистрирах се в програмите , който е дал coolice , но не мога да си сложа темплейт на сайта - тоест в блога. Та въпроса ми е може ли някои да ми обясни как става
 
Ами аз искам да си направя блог като за начало и си мислех че може да се използват във блогър.ком
 
доколкото разбрах се опитваш да качиш темплейта в блогспот.ком?
което може да стане само през FTP но незнам дали го позволяват
 
как си го направил твоят блог - променял си хтлм-то или по някакъв друг начин.С темплейтите които са в блогспота не може да се направи комерсиален сайт а за момента се въздържам да си копувам домейн.А наистина не съм наясно и затова питам
 
еми просто сам добавил някой друго банерче и някой друго урл... да с хтмл код...
 
Ами мисля, че за блог, е най-добре да си изтеглиш един от многото скинове за блогър, който ти хареса най-много и да го качиш там. След което да едитнеш html кода, да си приспособиш дизайна и картинките, за да ти пасва на темата на блога, след което да ползваш банерите с твой афилейт линк към сайтовете с продукти на генбъкс, като ги комбинираш със статии посветени на съответния продукт. Отделно може да сложиш малко банери с твой афилейт линк в хедъра, в страничните панели и в футъра, абе направо където ти харесва ;)
 
А под скин разбираш темплейт ?И още едно въпросче как да си поръчам безплатен домейн и как да видя продуктите на генбъкс?Те станаха два въпроса :oops:А самият блог може да видите на fastextasy.blogspot. com -не мога да поставя нормален банер все ми излизат такива малки и предлагат някаква виагра
 

Горе