Проблем с Google

ghost

Member
Здравейте, март месец реших да променя кода от гоогле webmastertools който ти дават да го сложиш под формата на хтмл файл в сайта добре но още от началото когато съм се регвал съм го записал така no_existкода.html и март месец ми се стори странно защо е но_ексист... и го промених на кода.html и уви след 5 дни посещенията от 500 (от гуугъл) спадат на 10 и на следващия ден разбрах че трябвало да е така google"код".html добре промених го и от акк-а на webmaster tool-a ми изписа, че е verify и от тогава вече два месеца и половина никакъв ефект промених какво ли не и не става и не става, преди за най-важната ми ключова дума бях на 5-то място сега се движа м/у 35 и 50-то място. Кажете какво да правя
 
От: Проблем с Google

добре, като го написа noexist... мина ли верификацията - и по принцип webmaster tools не оказват влияние на трафика, а по-скоро можеш да наблюдаваш някои неща.
 
От: Проблем с Google

Да когато съм го написал noexist съм минал верификацията но щом го махнах излезна в webmaster tools че сайта ми не е верифициран и трябва да го направя. Би трябвало да е от това защото нищо друго не бях правил а и щом го направих това паднаха посещенията
 
От: Проблем с Google

някой може ли да ми помогне или да каже какво да правя :)
 

Горе