Проблем с MySQL

godjara

Member
искам да импортна фаил .sql в базата данни но ми дава някви гре6ки и немога някои може ли да помогне.
 
еми грешки бол дай по конкретно за да може някой да ти помогне , тва е се 1 не ми тръгва компютъра - може ли някой да ми помогне
 
Error

SQL query:

INSERT INTO `games` [(
'gId',
'gInCategory',
'gSwfFile',
'gName',
'gVisible',
'gOrder',
'gThumb',
'gWidth',
'gHeight',
'gDescription',
'gplays',
'description2',
'sponsor_name',
'sponsor_link',
'playstoday'
)]
VALUES ( 9, 1, '3dWorm.swf', '3D Worm', 1, 0, '3dWorm.png', 550, 400, 'A 3D version similar to snake.', 0, '', '', '', 1 ) ;

MySQL said: Documentation
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '[ ('gId', 'gInCategory', 'gSwfFile', 'gName', 'gVisible', 'gOrder', 'gThumb', 'g' at line 1

Става въпрос за GameScript 4.0 да му вкарам допълнителни игри. Нещо синтаксиса не е верен до колкото разбирам оба4е незнам какъв е верния формат за да оправя фаила които импортвам.
 
дай create table-a ...
и аз неможах да се оправя с него и си направих собствен CMS за игрите ...
виж в подписа ми ;)
Използвал съм темплейта на gamescript-a ;)
 
Браво добре е станало. Аз нямам такива познания още, 4е да си направя Cms :(. Можв да прежаля 150 долара и да си го купя.
 
Опитай да го замениш с този код:
Код:
INSERT INTO `games` ('gID', 'gInCategory', 'gSwfFile', 'gName', 'gVisible', 'gOrder', 'gThumb', 'gWidth', 'gHeight', 'gDescription', 'gplays', 'description2', 'sponsor_name', 'sponsor_link', 'playstoday') VALUES (9, 1, '3dWorm.swf', '3D Worm', 1, 0, '3dWorm.png', 550, 400, 'A 3D version similar to snake.', 0, '', '', '', 1);

Ако пак я даде тази грешка, увери се, че имената на колоните са същите както във кода (gID,gInCategory...)
 

Горе