Проблем с PayPal за Prestashop

sepiko

New Member
Здравейте !!!
Моля някой който има опит с Преста да ми изясни следния казус :
Значи имам магазин насочен основно към "белите държави" магазина има три валути долар, евро и паунд.
Но се получава следното когато една стока струва примерно 115 долара тя примерно е 75 паунда и ако клиента избере да плаща в паунди когато се отиде в чекаута на Пейпал се показва 75 долара демек не се конвертира.
Това настройка на модула в Преста ли е или трябва да се направи в акаунта на Пейпал или става въпрос за нещо друго.
Моля ако има запознат да ме упъти защото за сега като видях този фал съм махнал другите валути оставих само долар.
Благодаря предварително !!!!
 
От: Проблем с PayPal за Prestashop

Нали при смяна на валутата клиента вижда цените конвертирани това не е ли достатъчно какво друго трябва да се направи може ли по-подробно ?
 
От: Проблем с PayPal за Prestashop

В Payments пробвай следното (разбира се след като си ъпдейтнеш модула до последната му версия): CURRENCY RESTRICTIONS PAYPAL - Customer currency (то е радио бутон, само 1 опция можеш да избереш).

Ще имаш проблем обаче с левовете - APIто на PayPal не поддържа BGN и връща currency unsupported и клиента не може да плати. За това за сега няма лечение. Имаше тук във форума за по-стари версии на модула допълнителен код за конвертиране, ако автора който го беше писал чете това - МОЛЯ, МОЛЯ, напиши го и за последната версия!!! :D :D :D :D
 
От: Проблем с PayPal за Prestashop

Къде е това Payments в самия модул нито в админ менюто не виждам нищо такова ?
Левове не ме вълнуват

Оп намерих го сори :)
 
От: Проблем с PayPal за Prestashop

Еее жив да си брат стана голямо благодаря камък ми падна от сърцето :)
 

Горе