Проблем с PayPal плащане!

mecho

New Member
Колеги, много странна работа ...
Преди малко ми пратиха 1.60 Евро на акаунта и когато ги получих си ми изписа, че са толкова.
След като accept-нах плащането обаче изведнъж се превърнаха в 1.16 Евро.Някой да има логично обяснение или подобен проблем?
 
От: Проблем с PayPal плащане!

Ами толко е комисионната. :)
Затва не ме кефи пейпала за получаване на пари.
ok, но това го нямаше до преди няколко дена ?!
За сефте се получава така.
Сега погледнах пише си Такса: 0.44 Евро.Но защо е тази такса ... Мистерия :)
 
От: Проблем с PayPal плащане!

Таксата, дето ти зимат пейпал, като получиш кинти, т.е. - комисионната им.
 
От: Проблем с PayPal плащане!

дококо знам за персонал е само някакъв %,
следващия е 0.30$ + някав % ( с такъв съм аз )
и най-големия не помня

Интересното е че не всеки път имам такса, някой път си получавам пълната сума.
 
От: Проблем с PayPal плащане!

Ето ги таксите:


Само не ми е ясно, ако някой има акаунт в PayPal и ми прати пари, но в момента неговия PayPal баланс е нула, ще се смята ли това за плащане чрез кредитна/дебитна карта?
 
Ако изпращачът има заредена сума в акаунта си не се удържат такси, но ако се точи от картата, тогава има някакви такси според типа на акаунта.
 
От: От: Проблем с PayPal плащане!

Само не ми е ясно, ако някой има акаунт в paypal и ми прати пари, но в момента неговия paypal баланс е нула, ще се смята ли това за плащане чрез кредитна/дебитна карта?
Смята се.Точно това е и в моят случай, затова има такса.
Мерси много.
 
От: Проблем с PayPal плащане!

Значи нарочно не ми позволяват да зареждам пари в PayPal баланса си? Целта им е, когато пращам пари, получателят на парите да плати такса за това, че аз съм пратил парите не от баланса си, а от дебитната си карта? В случай, че мога да заредя пари в баланса си бих могъл първо да го направя, а после да изпратя парите от баланса като по този начин получателя няма да плати такса?
 

Горе