Проблем с PAYPAL

mitoo

New Member
Здравейте искам да се оплача и да потърся съвет едновремно !
Ето какво ми се случи с чичо PayPal :

-Преди 2 месеца си направих регистрация-мина сравнително лесно с MasterCard
-Продавах си щастливо нещата докато един ден не ми светна "ограничен акаунт"...бил съм минал лимита от 2500 Евро за годината, което не е верно и пожелаха да им потвъря адрес...ок нищо кой зне какво на пръв поглед.
-изпратих им 5 документа за потвърждение
-за благодарност ме заподозряха за тъмна сделка с един клиент от Австралия който се бил регистрирал с чужда карта и пожелаха да им дам инфо за човека, който дори не подозирах че съществува до преди 1 час.
-написах няколко реда възмутен на които разбира се отговор няма или ако има то той няма нищо общо с написаното от мен
-побързах да си дръпна парите, защото се притесних да не стане спукано гърне и ми изписа "грешен код " на картата с която те самите ме регистрираха
-пак се оплаках но без отговор
-обадих се в Райфайзен да ги питам какво се случва с мойта карта и те отговориха , че всичко е на ред...
-пак се опитах да разбера с писма до ПейПал какво се случва...няма отговор...пера пари то е ясно и ме разследват
- на третияден вече имах пълна забрана за каквото и да било в акаунта си освен да получавам пари които да гледам само на монитора кода вече не беше грешен, а просто ми беше забранено да си тегля или нареждам парите,както и да пазарувам...абе всичко
-Пей Пал ми отговори че мойта банка е ограничила получаването на пари по картата и ме посъветва да си извадя Виза,щото по добре се приемала
-Моментално се сдобих с Виза, която обаче ПейПал изобщо не прие
-Опитах се да им пусна Факс и ще ми повярвате ли че на готовия им формуляр с баркода са изписали несъществуващ Факс номер...гледах и не вярвах...
-От РайФайзен продължават да твърдят че картите са наред, а профила и парите ми остават блокирани...бизнеса си заминава и аз изобщо не знам какво да предприема.
АКО НЯКОЙ ИМА ОПИТ С ТИЯ КРЕТЕНИ МОЛЯ ГО ЗА ПОМООООООООЩ
 
От: Проблем с PAYPAL

Пробвай да смениш компютъра от който се опитваш да теглиш парите . Може да ти се стори странно но опитай . Преди време превеждах пари от на един приятел акаунта в моя и исках след това да ги изтегля . Направих го от един и същ компютъри просто не ми позволяваше да ги изтегля . Смени компютъра (и ип-то разбира се) и всички мина наред . Ако това не стане просто ще трябва да чакаш и да видиш какво ще ти отговорят . Провери дали можеш да пращаш пари от акаунта си на друг акаунт .
 
От: Проблем с PAYPAL

Само смяната на ИП не помага . Пейпал си запазва кукита и името на компютъра може да се провери . Просто пробвай от друг компютър . Пробва ли дали можеш да пращаш пари на друг акаунт ?
 
От: Проблем с PAYPAL

Пробвах и от друго PC, пробвах да пратя пари на друг акаунт, найстина нищо не ми дава да направя.
 

Горе