Проблем с Paypal

mymall

New Member
Здравейте Колеги,

явно и при мен дойде момента с проблемите и пейпла. Влизам в акаунта си и какво да видя:

PayPal is constantly working to ensure security by regularly screening the accounts in our system. We recently reviewed your account, and we need more information to help us provide you with secure service. We would like to return your account to regular standing as soon as possible. We apologize for the inconvenience.
Sep 24, 2011: You have received €1,800 or more in total payments to your PayPal account in this calendar year and are therefore approaching our annual receiving limit of €2,500. PayPal is required by law to comply with European Union Anti-Money Laundering regulations by collecting information from customers when they reach this limit. Please go to the Resolution Centre for more information on what you need to do.

Някой де сега да се е сблъсквал с това ? Изпратил съм документи - лична карта и банкова сметка преди няколко дена и малко след това получих това. Някакви идеи ?


Поздрави
 
От: Проблем с Paypal

Първо изпратих информацията, защото исках да махна ограниченията от 3к долара на година. Един ден след това получих ето това съобщение. Като решение за съобщението ми дава да изпратя копие от лична карта, фактура, разпечатка или нещо такова, но това съм го направил вече. Притеснява ме това, защото имам пари в акаунта.

Благодаря.
 
От: Проблем с Paypal

Първо изпратих информацията, защото исках да махна ограниченията от 3к долара на година. Един ден след това получих ето това съобщение. Като решение за съобщението ми дава да изпратя копие от лична карта, фактура, разпечатка или нещо такова, но това съм го направил вече. Притеснява ме това, защото имам пари в акаунта.

Благодаря.
В рамките на 1 месец ми се е налагало два пъти да им пращам лична карта + фактура, но и двата пъти реагираха много бързо и ми пуснаха акаунта в рамките на 24 часа. Не се притеснявай изобщо, ако трябва изпрати им ги пак :)
 
От: Проблем с Paypal

Да, вече всичко е нормално, даже ми махнаха и лимитите. :)

Мерси.
Току що получих същото съобщение. Какво точно трябва да се изпрати и по какъв начин? Сканиране на книжката + банково извлечение (въобще какво трябва да е това извлечение или няма значение?) достатъчни ли са?
 
От: Проблем с Paypal

Ем и на мене ми бяха искали да верифицирам акаунта и им дадох май личната карта и неква фактура от мтел с моето име. Много бързо ми махнаха лимита след това.
 
От: Проблем с Paypal

Колеги,
не бъдете наивни

PayPal “помага” да си вземе комисионната !!!
Това и само това !

Задържа пари с няколко пъти по 6 месеца (и така до безкрайност).
Пари НЕ връща по искове.
До сега каквото прочетох – само и ЕДИНСТВЕНО от новаци и служители на компанията има положителни отзиви.

вижте сайтове като
aboutpaypal. org
paypalwarning. com
screw-paypal. com
paypalsucks. com

А знаете ли колко има още ???????

Потърсете, прочетете и ПОМИСЛЕТЕ преди да им дадете да се разпореждат с ВАШИТЕ пари.

И аз бях ентусиазиран докато не ме изпързаляха хубавичко (като и МИЛИОНИ други хора между впрочем).

И чак като се опарих проверих за какво иде реч !

Учете се от грешките на такива като мен – четене на поне две-три места преди да си сложите главата в торбата.
 
Re: От: Проблем с Paypal

Eugene, абсолютно съм съгласен с теб и съм разглеждал някои от посочените сайтове, но както казваш - нека не бъдем наивни! PayPal са най-големите и е много трудно да ги заобиколиш без да ти се отрази негативно по някакъв начин. Просто са окупирали много големи пазари и ако си сериозен е почти невъзможно да работиш без тях. И аз чета и търся като луд алтернативи, които буферират Paypal, за да съм спокоен...но става все по-трудно. Ето и Plimus го отнесоха.

Така, че съм се съсредоточил в откриване на начини, за да излъжа PP, отколкото да не работя с тях.
 
От: Проблем с Paypal

.....
вижте сайтове като
aboutpaypal. org
paypalwarning. com
screw-paypal. com
paypalsucks. com

......

Готини сателитки :)
Иначе да - кретени са понякога, но дайте алтернатива, която да не гони клиентелата...

btw. на сателити с включено privacy нали се сещате кога вярвам :lol:
 
Последно редактирано:

Горе