Проблем с PayPal

Weblion

Active Member
Имам paypal акаунт, но картата която съм вързала изтича след 1 седмица и вече не мога да изкарвам парите. Проблемът с връзването на нова карта е това, че фамилията ми в PayPal е една, а сега съм с друга. Въпросът ми е дали, ако вържа нова карта с новата фамилия ще мога да си изкарвам парите или няма да стане?
 
От: Проблем с PayPal

Не би трябвало да има проблеми. А фамилията в пейпал не може ли да се сменя?
 
От: Проблем с PayPal

Не би трябвало да има проблеми. А фамилията в пейпал не може ли да се сменя?

Не, може адреса да се промени и името, но не и фамилията за съжаление. :(
 
От: Проблем с PayPal

Вкарвай новата карта и не му мисли. Ако има проблем просто няма да ти я приемат, но се съмнявам.
 
От: Проблем с PayPal

В PayPala на жена ми съм добавил и моята карта и нямаше проблем. Даже, когато й създавах акаунта, съм объркал малкото й име. Така си караме. Опитах се да го оправя, но ми искаше да изпратя сканиран документ за самоличност, ама не ми се занимаваше.
 
От: Проблем с PayPal

Картата ти най-вероятно ще бъде със същия номер, само с различна фамилия. Те не са прости, знаят че на някои места, хората си сменят имената. Ако възникне проблем ще им обясниш и така. Аз "Проблем с paypal" не видях, още нищо не си направила, не си пробвала, ама проблем...

Проблема е, че останахме с една по-малко неженена дизайнерка и работата не е на добре! хах...
 
От: Проблем с PayPal

Няма да имаш проблем. В най-лошия случай ще те накарат да потвърдиш самоличността си. Но не вярвам да се стигне до там.
 

Горе