Проблем с Paypal

ghost

Member
Имам някакъв туп проблем с Paypal значи до онзи ден си плащах без проблем с него и ми взимаше от картата пари всичко на 6. Вчера исках да купя един линк и тръгвам да пращам пари и ми изписва, че картата не е валидирана което не е възможно. Отивам на картата ми едит и гледам, че трябва да въведа последните 3 цифри от зад на картата и добре въвеждам ги и ми изписва, че картата е спряна и трябва да се свържа с издателите на картата ми хубаво звъня на ДСК и те ми казват, че картата не е спряна просто връзката прекъсвала когато от paypal се опитвали да се свържат с картата ми и за това не ставало и ми казаха да поизчакам малко е добре ама минаха 2 дни вече и все същото при вас случвало ли ви се е ?
 
От: Проблем с Paypal

от колко време ползваш тази карта в пейпал?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Paypal

на premier съм и ползвам картата от както съм си създал профил там миналата година
 
От: Проблем с Paypal

а как става номера с префърлянето на бизнес ?
 
От: Проблем с Paypal

намерих го от къде но ми иска бизнес име категория адреси и всичко за фирма а като нямам мои данни ли да пиша ?
 
От: Проблем с Paypal

Еми,честно казано това с бизнеса,просто предполагам.Не искам да те подведа
 
От: Проблем с Paypal

Аха ми добре аз им писах преди 2 дни но още не са отговорили и още си имам този проблем ...
 
От: Проблем с Paypal

Да не ти е изтекла картата ?? Предполагам си погледнал до кога е валидна,но все пак ... Изобщо недей сменя на бизнес,това няма нищо общо с картата.
 
От: Проблем с Paypal

не ми е изтекла валидна си е и всичко си е наред с нея бачка си без проблем само в Paypal не знам защо прави така
 
От: Проблем с Paypal

от дск ти казаха, че картата е ок? предполагам си говорил с клона а не с централата или картов отдел

от пейпал ти искат да въведеш последните три цифри от гърба на картата (има картинка с пояснения на техния сайт)

къде според мен е проблема: нямам идея защо картата ти е със статут за верификация в пейпал т.е. ако кода от гърба на картата не работи поискай от пейпал да ти изпратят отново код за верифициране

Can PayPal resend the PayPal code for my debit or credit card so I can confirm it?


Question : Answer : If you want to confirm your debit or credit card, but cannot find your PayPal code, you can request a new one to be resent.
Here's how:

  1. Log in to your PayPal account.
  2. Click My Account.
  3. Click Confirm my debit or credit card in the To Do List box.
  4. Click Resend PayPal Code at the bottom of the page. If there is more than one card listed, choose the appropriate card from the drop-down menu.
  5. Click Save and Continue.

When you click Save and Continue, your card is charged a small fee. If you have online access to your card statement, it'll take a few business days for the charge to appear, depending on your issuing bank. If you do not have online access, you'll need to wait for your statement in the mail. Your unique, randomly generated 4-digit PayPal code is displayed on your statement near the PayPal fee. In the item description section, you will see it next to the word PAYPAL. You need it to confirm your card.

Note: A new PayPal code may be requested up to 3 times. след два - три дни отиваш в дск и искаш да говорят с картовия си отдел, дирекция или каквото там наричат мястото, което управлява дебитните и кредитните им карти и да ти дадат трицифрения код на пейпал. Няма начин някой в централата им да не е чувал как става това.

надявам се това да помогне
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Paypal

Благодаря ти за съвета newebie но малко преди да изпратиш твоя пост получих отговор от paypal брей много бързи тези хора :) проблема е решен имало някакъв проблем с връзката между тях и банката както ми казаха банката и както и банката така и те ми казаха да изчакам и преди малко направих плащане без проблем.
 

Горе