Проблем с Photoshop

webmast367

Well-Known Member
Здравейте,
дълго време не бях използвал Photoshop, но отново се нуждая от програмката и установих, че нищо не ми работи.
Използвам Windows 10 и винаги ползвах една cs6 portable версия, която винаги ми стои на външен хард и просто я стартирах, да обаче сега не тръгва.
Инсталирах от замунда 4-5 версии, както пробвах и portable версии, но нищо не работи.

Изтеглих и няколко версии от rutracker същата работа - не работят.

Предполагам всеки занимаващ се с дизайни ще е наясно с проблема и може да предложи някаква алтернатива.
Не ми вършат работа други програми за обработка на изображения - искам photoshop, както и не ми вършат онлайн версии на фотошоп.
Бях свикнал с cs6, но ако няма да ми проработи бих се радвал да предложите добра сходна версия.

Четох доста от коментарите под торентите и видях, че доста хора се оплакват, че не им работи и главната причина е, или windwos 10, или че просто торента е счупен и липсват файлове.

Преди съм го ползвал и на 10-ка, като помня, че последните ми ползвания тръгваше след 10-тото стартиране на програмата, тоест и тогава правеше някакви проблеми (говоря за portable версията)

Благодаря предварително.
Успешна седмица.
 
Ползвам тази от доста години, може да я пробваш
zamunda.net/banan?id=408904&hit=1&t=others
 
Последно редактирано от модератор:

Горе