Проблем с Visual Studio...

mylo69

New Member
Амии, опитах версии 2010/2012/2015. Всички крашват по време на инсталацията. Единствено 2015 тръгна, компилирах един код, затворих програмата и повече не се отвори.

Сега дръпнах Visual Studio Community 2015, но при старта на инсталацията ми казва, че Студио Ентерпрайз 2015 трябва да се премахне, за да продължи. Аз обаче съм изтрил абсолютно всичко.

Някакъв съвет ?
 
От: Проблем с Visual Studio...

Здрасти колега. Имала съм подобен проблем . Прегледай в контрол панела-деинсталиране на програми при мен бяха останали страшно много файлчета от предишни инсталации и те ми пречиха. До момента съм нямала проблеми единствено с версията от 2012. Успех
 
От: Проблем с Visual Studio...

Здрасти колега. Имала съм подобен проблем . Прегледай в контрол панела-деинсталиране на програми при мен бяха останали страшно много файлчета от предишни инсталации и те ми пречиха. До момента съм нямала проблеми единствено с версията от 2012. Успех

Оо, ами аз имам 3-4 програми за деинсталиране и винаги ми даваше различно инфо за остатъци. Изтрих всичко, но не стана. Накрая ръчно изтрих всичко от REGEDIT и сложих Community 2015 :) Перфектно бач :) Thanks
 

Горе