Проблем с WESTERN UNION плащане

motomx

New Member
Здравейте,

случи се през декември, 2016 получавам от време на време през Western Union плащания за адсенс google.
Никога не съм имал проблем. До декември. Виждат плащането, сумата, името ми и т.н. но когато пускат екрана за изплащане и въвеждат номера на личната ми карта ... системата им дава някаква обща грешка и ги изхвърля. Първият път мислех, че е от самата банка и пробвах на другия ден в друга банка и там същото. След няколко дни на трето място после на четвърто. Същото. На последното служителката се обажда по телефона и ми казаха, че има проблем с точно това плащане вероятно и трябва да се преиздаде. Ок, съгласих се. Те така и така след 60 дни ще се върнат парите по адсенс акаунта ми.

Сега ми излезна ново плащане междувременно . Като парите по първото не са ми още възстановени.
Ходих днес до банката и отново същото. Пак се обаждаха ... и нищо не ми казаха ... да пробвам отново на друго място.

Дайте акъл?
 
Свържи се по-добре с western union и ги питай, може и гугъл да питаш и да им кажеш за проблема, понеже явно не е от банките.
 
Свържи се по-добре с western union и ги питай, може и гугъл да питаш и да им кажеш за проблема, понеже явно не е от банките.

По добре western union да звънни и да пита, гоогле няма смисъл по вероятно пра пра дядо му да отговори от оня свят от колкото гоогле да му пишат какъв е проблема :D
 
Не искам да те отчайвам, може да не е такъв случая...но напоследък изглежда има доста произволия в банковата система. Доста случаи зачестиха при които се извършва плащане, а се казва че парите не са пристригнали...обикновено грешка :cool:
 
Само през банка ли пробва да ги вземеш? А пробва ли през чейндж бюро?
 
Да нямаш някакъв проблем с личната карта?
Провери си я тук.

нямам проблем с личната карта като само 3 месеца преди случая и много пъти преди това съм получавал плащания по WU.

Само през банка ли пробва да ги вземеш? А пробва ли през чейндж бюро?

Само в банки съм пробвал ОББ, ЦКБ, Пощенска. Кои бюра в София оперират с WU ?
 
Почти всички чейндж бюра работят с тях, аз от доста съм взимал така и не съм имал проблеми.
 
Еми и там ще пробвам. Обаче вероятно системата им е същата и там няма да стане.
 

Горе