Провавам дериктория за сайтове

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
Препродавам дериктория която закупих от един колега от форума преди време нямам време да я развия и се дразня че седи така замряла ............ ---------> www.webjo-bg.com
Без регистрация е. Добавени линкове: 7000. Над 11 000 индескирани страници DoFollow e дерикторията

Домейна е до 11 Jun 2012 платен (15 лв). Хоста e superhosting - платен до края на годината. Супер лесно за управление, удобряваш или триеш. Всички линкове и банери се модифицират от контрол панела. Могат да се добавят и махат банери и да им се поставя % на показване, както срок от/до и в кой категории. Възможност за добавяне и премахване на категории. Има интегрирана опция за СМС и ВИП, както и срок……….


Вариантите са два:
1. Да се прочистят глупавите спам сайтове (пот спам сайтове разбирам такива на суб домейн xxxxx.blog.com) от директорията и сайтовете с латински домейни, и ще стане най яката дерикториика в бг, aз лично по красива дериктория не успях да намеря в бг........:clap: като за целта добавям и супер дупер домейна ---> linkove.info

2. За някои по находчив предприемач който знае енглиш предлагам да обърне директорията за worldwide на някаква тематика примерно за афилиейти и да напълни дерикторията с афилиейт линкове на афилиейти или пък да се врътне worldwide derictory............... 8)

пример: www.affiliatescout.com , www.top-affiliate.com, www.linkdirectory.com/ и тнт

цена по договаряне................за повече инфо, оферти и въпроси ЛС
 
Последно редактирано:
От: Провавам дериктория за сайтове

Може ли малко повече информация като за лаици?
Аз също съм любопитен за цената.
 
От: Провавам дериктория за сайтове

Не ми отговори на ЛС-то, готов съм да го купя, бях готов още в петък?
 
От: Провавам дериктория за сайтове

хмм писах на всички на някой по 2 пъти много кандидати нещо сори
 
От: Провавам дериктория за сайтове

директорията е продадена честито на новия собственик ........
 

Горе