Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Sophie

New Member
Провавам уникален уеб сайт с авторски статии на тема персонално развитие, здравословен живот, както и интересни развлекателни теми.

Сайта е авторска разработка на WP тема и има уникален дизайн и функционалност. Има разработени авторски лиджети и система за платени публикации. В сайта има над 150 авторски статии.

Разработката на дизайна и съдържанието възлизат на стойност над 9000лв.

Продавам сайта, защото не разполагам с нужните инвестиции и време да за продължа развитието му.

Цена - 5000лв.

За повече информация можете да ми пишете на лично съобщение.
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Като гледам че си нов/а в този форум прочети първо правилата за публикуване на обяви купувам/продавам - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=25014 и не се правете на много умни!

Освен това имаш правописни грешки.
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Разработката на дизайна и съдържанието възлизат на стойност над 9000лв.
Хайде бе ?? :D
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Провавам уникален уеб сайт с авторски статии на тема персонално развитие, здравословен живот, както и интересни развлекателни теми.

Сайта е авторска разработка на WP тема и има уникален дизайн и функционалност. Има разработени авторски лиджети и система за платени публикации. В сайта има над 150 авторски статии.

Разработката на дизайна и съдържанието възлизат на стойност над 9000лв.

Продавам сайта, защото не разполагам с нужните инвестиции и време да за продължа развитието му.

Цена - 5000лв.

За повече информация можете да ми пишете на лично съобщение.


Дори 10лв да струва 1 уникална статия, 150х10лв = 1500лв

Една WP тема и 150лв да е,

Най-много всичко това да е не повече от 2 000 (въпреки, че е пресилено).

Освен това, ако сайта е без приходи и посещения, ако ще и изработката му да е 1 милион, никой няма да даде и стотинка за него!
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Спазвай правилата, защото иначе ще ти направим форумния живот червен ад.
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Разработката на дизайна и съдържанието възлизат на стойност над 9000лв.

Това нещо съвместно с NASA ли го разработвахте? :D
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

В крайна сметка кои е сайта?
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Оставете човека да си проВава на воля... Искрено - разсмя ме този пич! :D
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

Провавам уникален уеб сайт с авторски статии на тема персонално развитие, здравословен живот, както и интересни развлекателни теми.

Сайта е авторска разработка на WP тема и има уникален дизайн и функционалност. Има разработени авторски лиджети и система за платени публикации. В сайта има над 150 авторски статии.

Разработката на дизайна и съдържанието възлизат на стойност над 9000лв.

Продавам сайта, защото не разполагам с нужните инвестиции и време да за продължа развитието му.

Цена - 5000лв.

За повече информация можете да ми пишете на лично съобщение.


Поредната глупост от някой който си мисли, че е направил нещо но всъщност е НИЩО.
Или пък здраво НАБУТАН от някой, който го е разбрал че е риба с пари.
Абсолютно несериозно да продаваш нещо а дори и да не кажеш какво ....
5 000 за сайт ???
Ами приходи, разходи, и тн. ???
Така като гледам приходи май няма - така, че 5 000лв за какво ???????????
По тая логика ела аз да ти продам 1 сайт с 400 уникални статии.
над 1000 уникални дневно, че и с приходи даже.
Ама по твоето ценообразуване трябва да му искам поне 300 000лв щото разбираш ли и темата за WP е преработвана.
Ай сиктир ................................
Червено и от мен.

На всичкото отгоре и в неправилния раздел щото те мързи като човек да си направиш 10 поста.
Бива бива простотия ама чак пък толкова .....
 
От: Провавам уникален уеб сайт с авторски статии

За първи път си позволявам да спамя тема на колега, ама ми стана интересно :)

Колега, кое точно оценяваш на тези 5000лв?!?!

Защото 150 статии и дизайн на WP няма как да струват 5000лв!!! Всъщност има... ако си ги дал, значи толкова струва. Но сега случая е друг, сега продаваш, а за да продаваш трябва да кажеш какво предлагаш ;)

Ето ти няколко бързи въпросчета:

- На кое място се класира сайта ти по основните му кл. думи?
- Какви приходи прави месечно и от къде и как?

Ако отговора ти на тези два въпроса се хареса на някой колега, шанса ти да продадеш сайта е голям, но не и без да си се обосновал. Защото както и колега по-горе е казал.... и да го купя, какво следва?!?! Как точно ще ги избивам тия пари?!?!

п.п. Все пак това е форум за хора дето с това си вадят хляба (поне голяма част от тях) и да ти даде някой тук 5000лв за дизайн и 150 статии... просто забрави :D
 

Горе