Провавам яки домейни

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
Продавам яки имена

filmi.ws 30лв
novini.ws 40лв PR 2 Продаден
muzika.ws 30лв
prognozi.ws 40лв PR2 Продаден
zalozi.ws 40лв Продаден
imoti.ws 50лв Продаден
borsi.ws 40лв

varna.ws по договаряне
plovdiv.ws по договаряне (напишете Плевен в гугъл да видите индексация)

цена на домейн в godaddy 14,99долара за тези който не знаят какво е дот WS ---> website.ws

P.S пробвах с prognozi.ws едно сайт4е веднага го хвърли на 2ра страница защото е чисто името (prognozi)

Очаквам вашите оферти,въпроси и запитвания на ЛС 8)
 
Последно редактирано:
От: Провавам яки домейни

Тез домейни не се ли вземаха безплатно?

е как даже и сайт ти изработват към тях безплатно :lol: .....сега по сериозно 14,90 долара са в godaddy по скъпи са от ком даже ..................ето за тези който не знаят какво е дот .WS ето сайта ---- > website.ws
 
От: Провавам яки домейни

Срещал съм ги да се предлагат безплатно като част от някаква програма...
 
От: Провавам яки домейни

Срещал съм ги да се предлагат безплатно като част от някаква програма...

невъзможно или не може да ти дадат безплатен домейн с някои скъпа хостинг програма тва е ясно но ти пак си го плащаш така или иначе
 
От: Провавам яки домейни

Къде е тази програма? Домейните наистина са по-скъпи от .ком. Аз ги ползвам доста време и са готини!
 
От: Провавам яки домейни

Къде е тази програма? Домейните наистина са по-скъпи от .ком. Аз ги ползвам доста време и са готини!

ей тука landrush.ws
Но има уловка - нямаш достъп до DNSите + това домейна, който си избрал е свободен за продажба?!?! Подробности за последното тука: forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1371731

А да и получаваш банерчета над всяка страничка :)
 
От: От: Провавам яки домейни

е това си е техния билдер на самата компания която продава домейните
 
От: От: Провавам яки домейни

ей тука landrush.ws
Но има уловка - нямаш достъп до DNSите + това домейна, който си избрал е свободен за продажба?!?! Подробности за последното тука: forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1371731

А да и получаваш банерчета над всяка страничка :)

Това си е гадно!
 
От: Провавам яки домейни

пиши ми на лично с цена на

novini.ws
muzika.ws
 
От: Провавам яки домейни

ъп4е 4е бях забравил даже 4е съм пуснал обява :)
 
От: Провавам яки домейни

до модераторите вчера за пореден път ми е било прасната червена репутация без да разбера защо................ аз си го обяснявам със завист ....ако може направете нещо по този въпрос а не всеки да си лепка насам натам репутацики и да се прави на "големец"
 
От: Провавам яки домейни

Добра работа свършихме и момчето е много коректно,при възможност пак бих използвал неговите услуги..
Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе