Прогнози за спортни събития

inovatebetting

New Member
Привет на всички.

От днес до края на месец Юни (срока не е окончателен) ще публикувам тук прогнози за спортни залози.

Каква е идеята : До края на месец Юни всичко публикувано тук ще бъде безплатно като тенденцията след това е да стане платено.

Защо го правя по този начин.

1. Искам всеки да е свободен да направи преценка на моите качества и умения.
2. Излишно е да публикувам фишове и снимки на мой залози като доказателство , смятам , че по този начин най добре ще докажа това което умея и е най добрия начин да се оформи мнение по прозрачен начин за компетентността ми.
3. Обещания от сорта на "стани милионер за един ден" не давам. Това е хазарт и винаги има "издънки" , но при правилно залагане вярвам ,че ще ви покажа в по дългосрочен план (да кажем месец) ,че всеки може да увеличи своята банка с определен %.
4.Така ще реша проблема с заплащането - след определения период всеки възползвал се да залага на база мои прогнози или дори само следил моите прогнози ще изкаже мнение според него колко би бил реален месечния абонамент за мойте прогнози. Заплащането ще определите Вие в крайна сметка.
5.Както във всеки бизнес така и тук трябва да има доверие от страна на клиента - няма по важно от това. Аз лично не виждам по добър начин от този.

Момента в който започвам това начинание е малко неподходящ като имаме в предвид , че няма Топ първенства , но пък има европейско ( на което аз не съм голям фен за залагане) и пренебрегвани от много първенства на Норвегия и Швеция.

Моля не ме питайте колко да заложа на даден мач , всеки трябва да си определи размера на своята банка и стойността на stake-a.
От мен ще получите под формата на stake до колко един мач според мен е "сигурен".

Да уточня не се придържам единствено към футболни срещи възможно е по моя преценка да има и залози от други спортни събития.

Ако нещо пропускам или имате въпроси моля чувствайте се свободни да коментирате и питате.

Държа да се спазва добрия тон в темата !!!

И не на последно място успех на всички.
 
От: Прогнози за спортни събития

Успех , ще е интересно да се види крайния резултат на края. Тук като гледам , бая хора залагат редовно.
 
От: Прогнози за спортни събития

Прогнозите за днес са за един мач.

Германия – Украйна - знак 1 коеф. 1.57 в бет-а stake 9/10. - win

Германия - Украйна - първи корнер в мача за Германия - коеф. в бет-а 1.50 - stake 5/10 - lose
 
Последно редактирано:
От: Прогнози за спортни събития

Успех , ще е интересно да се види крайния резултат на края. Тук като гледам , бая хора залагат редовно.

Благодаря за пожеланието :) , и аз имам това наблюдение и се надявам да помогна за реализирането на по голяма банка на всички тях.
 
От: Прогнози за спортни събития

Баси майката напълни се с клошарски истории тоя форум.
Не си уцелил форума, тук се предполага, че хората са с IQ над 20, че да се интересуват от подобни теми. Изключвам малкия процент разумни които залагат за кеф.
 
От: От: Прогнози за спортни събития

Баси майката напълни се с клошарски истории тоя форум.
Не си уцелил форума, тук се предполага, че хората са с IQ над 20, че да се интересуват от подобни теми. Изключвам малкия процент разумни които залагат за кеф.

Всеки има право на мнение и виждане. Не ти харесва идеята разбирам , ок няма проблем за в бъдеще просто пропускай темата. Благодаря ти предварително.
 
От: От: Прогнози за спортни събития

Баси майката напълни се с клошарски истории тоя форум.

Каза главното действащо лице в ''Черната тема''.

Във форума има и хора със сайтове за спортни прогнози и залагания, така че нямаш право да нападаш човека, а още по-малко да говориш от името на всички.
 
Последно редактирано:
От: Прогнози за спортни събития

прогнозите за днес са 2 отново за един и същи мач.

1.Белгия - Италия - корнери до 10 минута над 0.5 - коеф. в бета 1.61 stake 9/10 lose (корнера беше отсъден в 9:48 мин ,за съжаление букитата отчитат кога е изпълнен той - 10:17 сек) малшанс.
2.Белгия - Италия - краен изход Х - коеф в бета 3.0 - stake 4/10 - lose
 
Последно редактирано:
Я изчезни бе
прогнозите за днес са 2 отново за един и същи мач.

1.Белгия - Италия - корнери до 10 минута над 0.5 - коеф. в бета 1.61 stake 9/10
2.Белгия - Италия - краен изход Х - коеф в бета 3.0 - stake 4/10
 
От: Re: Прогнози за спортни събития

Я изчезни бе
Помолих за добър тон в темата и държа да се спазва.
Коментари от този тип след 30 юни ,ако банката ми е на минус дотогава моля за мълчание.
Не вярвам да има залагащ който да е познал всичките си мачове винаги има и неуспехи.
 
От: Прогнози за спортни събития

За днес множествен залог :

Португалия - Исландия - 1 коеф. в бет-а 1.50 единиечен залог stake 9/10 Lose
Атлантис - Еспоо Блус - 2 коеф. в бет-а 2.15 единичен залог stake 5/10 - Мача е от Финландия Win

Множествен залог коеф, 3.22 Stake 7/10 Lose
 
Последно редактирано:
От: Прогнози за спортни събития

Първия мач за днес е:
Jeonnam - Ulsen Hyunday. КИ 2. Коеф. В бета 2.50. Stake 6/10. Мача е от първенството на Южна Корея.
Втория мач ще го публикувам малко по късно , веднага щом получа информация.
 

Горе