Програма за изчисляване на размери

Federer

Active Member
Здравейте,

Трябва ми програма която да изчислява колко продукта оптимално мога да събера на едно пале с ориентировъчни размери: 1200х800мм / 800х600мм. Палетата трябва да бъдат обезопасени с фреймове за височината, като един е 200мм.
В рограмата трябва да мога да задам 1.височина на продукта, 2 ширина на продукта, 3 дълбочина на продукта и според тези показатели да ми покаже колко и как най-много продукти мога да събера.

Моля за Вашата оферта и срок на изпълнение.

Благодаря Ви!

Поздрави
 
Хвани някой ученик 5 или 6 клас да ти го сметне.
 
тва:

 
Здравейте,

Трябва ми програма която да изчислява колко продукта оптимално мога да събера на едно пале с ориентировъчни размери: 1200х800мм / 800х600мм. Палетата трябва да бъдат обезопасени с фреймове за височината, като един е 200мм.
В рограмата трябва да мога да задам 1.височина на продукта, 2 ширина на продукта, 3 дълбочина на продукта и според тези показатели да ми покаже колко и как най-много продукти мога да събера.

Моля за Вашата оферта и срок на изпълнение.

Благодаря Ви!

Поздрави
Това еднакви по размер кутии ли ще бъдат? Ще имаме ли въртене на кутии?
 
Хвани някой ученик 5 или 6 клас да ти го сметне.
Не е толкова лесно когато изкарваш десетки палета на ден с различни продукти по големина. И не става въпрос за едно смятане, а за ежедневно според различни обеми продукция.
 
Това еднакви по размер кутии ли ще бъдат? Ще имаме ли въртене на кутии?
Различни са. Въпросът е да се съберат колкото се може повече, може да има въртене, само да не са един върху друг продуктите... не са чак толкова малки
 
Това не е лесна задача. Прочетох по темата и има доста математика.
 
 
Различни са. Въпросът е да се съберат колкото се може повече, може да има въртене, само да не са един върху друг продуктите... не са чак толкова малки
Съвсем друго по предназначение, но с малко въображение...
 

Горе