Програма за писане на ревюта

vexxx

New Member
Здравейте!Реших да ви предложа една програма, която плаща за кратки ревюта.При регистрацията ще искат няколко изречения за вас и акаунтът ви ще бъде активиран след 4-5 часа.Видях, че вече 2 реферала не са приети, защото не са написали добре информацията за тях.Напишете няколко изречения за вас и с какво сте се занимавали в Интернет (афилиейт, дропшипинг и т.н)

За какво всъщност плащат те?

Те плащат за вашите ревюта за различни продукти, услуги и други, а те са много.Коментарите ви трябва да са над 100 думи.Печелите по 0,5$ на коментар, но има и бонуси - ако сте първият, който пише коментар, взимате 1,50$, а ако сте втори - 1$.Когато пишете коментар, поставяте и оценка за сайта (A,B,C,D,F) като тя ви носи 0,1$.Можете да поставяте оценка без да пишете коментар.

Каква е минималната сума за плащане?

Минималната сума за изплащане е 20$ (2000 кредита).Плащанията стават чрез PayPal за около 24 часа.

Линк за регистрация:

http://www.imreportcard.com/r/vexxx - линкът е реферален.

Ако имате някакви въпроси, питайте тук в темата или на ЛС - аз ще ви отговоря.
 
Последно редактирано:
От: Програма за писане на ревюта

Наистина плащат малко, а предполагам ще искат доста смислени неща да пишеш, за да си получиш 0,5 $ . Но поне не поставят условието като др. да си от САЩ ...ако не си имаха условие да ти платят според броя на ората прочели статията или нещо такова ...абе не беше оферта. А знаете ли някои добре платени програми с такава насоченост. Става върпос за програми, които плащат добре за статии от рода на 600-1000 думи смилен оригинален текст.
 
От: Програма за писане на ревюта

За програми не знам, но има хора, които плащат по-добре тук.
 
От: Програма за писане на ревюта

Абе да обаче такива хора търсят предимно китайци да им пишат статии, защото жълтите братя работят качествено, много и не искат много, а да и да не забравя..сяравят се в мн кратки срокове.
 
От: От: Програма за писане на ревюта

Абе да обаче такива хора търсят предимно китайци да им пишат статии, защото жълтите братя работят качествено, много и не искат много, а да и да не забравя..сяравят се в мн кратки срокове.
Каза много глупости в едно изречение и нищо вярно.
 
От: От: Програма за писане на ревюта

Наистина плащат малко, а предполагам ще искат доста смислени неща да пишеш, за да си получиш 0,5 $ . Но поне не поставят условието като др. да си от САЩ ...ако не си имаха условие да ти платят според броя на ората прочели статията или нещо такова ...абе не беше оферта. А знаете ли някои добре платени програми с такава насоченост. Става върпос за програми, които плащат добре за статии от рода на 600-1000 думи смилен оригинален текст.


Ами изискванията за постовете не са големи - досега не съм имал неодобрен коментар.
 
От: Програма за писане на ревюта

Ето и плащане от програмата от вчера:

imrcpayment.png
 
От: Програма за писане на ревюта

Колко статии "стоят" срещу тези $20?
Дай линк към твое ревю (коментар), за което са ти платили.
 
От: Програма за писане на ревюта

Колко статии "стоят" срещу тези $20?
Дай линк към твое ревю (коментар), за което са ти платили.

Написал съм 23 коментара+2 реферални.Тук може да се видят коментарите ми - http://www.imreportcard.com/members/vexxx/ .
 
От: Програма за писане на ревюта

Ако някои още е работил с тази програма нека дава мнения,мерси предварително:D
 
От: Програма за писане на ревюта

Aйде регвам под реф линка ти да го видим тва чудо колко коментара ще ми предложи за старт :)
 
От: Програма за писане на ревюта

Aйде регвам под реф линка ти да го видим тва чудо колко коментара ще ми предложи за старт :)

Мерси, че си използвал рефералния линк.Вече са те одобрили.Успех.Аз взех поредно плащане - вече са 5.
 
От: Програма за писане на ревюта

РЕГНАХ СЕ НО НЕ МЕ ПРИЕХА КАЖИ КАКВО ДА НАПИША ДА МЕ ПРИЕМАТ
 
Последно редактирано:
От: Програма за писане на ревюта

Мерси, че си използвал рефералния линк.Вече са те одобрили.Успех.Аз взех поредно плащане - вече са 5.

Четох правилата им и одобряват коментари по програми, в които си участвал. Как да пиша нещо смислено и уникално за нещо след като изобщо не го знам за какво става дума. Дай съвет!
 
От: Програма за писане на ревюта

Четох правилата им и одобряват коментари по програми, в които си участвал. Как да пиша нещо смислено и уникално за нещо след като изобщо не го знам за какво става дума. Дай съвет!

Ами аз някой услуги/продукти съм ползвал, а други - не.Просто чета предните коментари и/или нещо от гуугъл и преразказвам :)

да и кажи какво да пишем при рега

Еми при регистрацията в представянето трябва да напишеш за опита си с интернет маркетинг.Ако ти е трудно, дай си скайпа и ще ти помогна.
 
От: Програма за писане на ревюта

vexxx, направих два коментара на два сайта със свободни съчинения, даже в единия нямаше 100 думи, а и за двата ми дадоха по 100 кредита, което значи по долар на коментар, което не е никак малко, стига да имаш фантазия. Един кредит = 1 цент. Пропуснал си да споделиш нещо полезно за програмата - единствено след написан коментар по дадена програма можеш да даваш оценка на сайт. Да речем както аз съм написал 2 коментара имам право да оценя два сайта. Заплащанато на оценката е 10 кредита или 10 цента. За 10 минути изкрах $2.40 в този сайт. В момента чакам да одобрят и един предложен от мен сайт. Исловията, за да приемат заявката на сайта, който предлагаш са да е под 25 000-но място в alexa.com и да не е предлаган вече. Дано платят тия. Никак не е зле предлаганата от тях услуга. Само не ми е ясно, ако пиша много коментари на ден дали няма да заподозрат, че не съм участвал във всички, макар и да ги пиша умело и какво е дневното ограничение за писане на коментари? Помагай пак.
 
От: Програма за писане на ревюта

Определено не си струва тая простотия. Трият ми коментари на поразия да им еба майката и мошеници
 

Горе